Jump to content
Българският форум за музиканти

Гео с дебютен албум!


Recommended Posts

Здарвейте! Представям ви кратки моменти от дебютния албум на Гео, когото всички тук познаваме. Албума е изцяло авторски , аранжименти , музика и изпълнение , всичко е дело на Гео. На този адрес може да чуете откъси от някои парчета The Land Of The Dragons.

Ако някой проявява интерес към албума аз имам няколко диска , така че може да си го купите от мен. Цената е 7 лева!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:virtuoz::virtuoz::cheers:

Аз много искам но се връЩам в БГ след 2 седмици.

 

Леле мале това албумче би било събитие на годината сред музикантите ако има подходящ мениджмънт и промоутър...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам интерес да си купя албума - как да стане обаче !?!

Ами ако си в София , можеш да го вземеш от мен , ако не си, може да се свържеш с Гео и да говориш с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам интерес да си купя албума - как да стане обаче !?!

Ами ако си в София , можеш да го вземеш от мен , ако не си, може да се свържеш с Гео и да говориш с него.

Ясно. Не съм от София - така че ще се свържа с Гео. Благодаря за информацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз вече съм притежател на албума :dance: , ако някой от Филибето е желаещ също да бъде такъв - да се обажда.

Аве знаех си че басът е голяма работа - ама това което прослушвам, направо ми сменя хоризонта.

 

btw: басси - звука е невероятен, чист, ясен - а аз прецаквам моите тракове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, Гео! Много успехи с новия албум! И в следващия вече да има повече инструменти :no: Ние с квото можем, ще помагаме :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз ше си го купя

Ако искаш в Death Zone има екземпляри,а ако искаш мога да ти го пратя по пощата,но трябва да ми дадеш адреса си и трите си имена. :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз ше си го купя

Ако искаш в Death Zone има екземпляри,а ако искаш мога да ти го пратя по пощата,но трябва да ми дадеш адреса си и трите си имена. :bravo:

тъи или инак ше пием с Death Zone-то,така че ще си го купя от него ...........................успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш грижи , само ще внимавам да не изпия парите от диска, че чак тогава ще стана за срам :bravo:

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.