Jump to content
Българският форум за музиканти

Enter Sandman


Ulian_Borisov

Recommended Posts

:greenball:

Касата е яка (много готин пик), но като се включи и баса - нещо се окепазява...раздвоява се някак си! Както и барабнчето на края получава някакъв фейзър... Как си ги записвал барабаните? Нещо странно си правил с компресора ;)

Барабанчето е малко по-различно като звук в албума и дилея в интрото на китарата е малко в повече.

Иначе много готино парче се е получило като цяло!

:)

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е,едно от любимите ми Металика.Обаче оправи барабанчето,много шляпа.Мисля,че идеята за барабанчето е ясна,обаче Улрих внася много лично "velocity" в барабаните ,което и придава уникалното и неповторимо звучене на Металика.И точен съвет за соло-барабанчето не мога да дам-и аз съм опитвал да го наподобя,ама нъцки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе добре е като цяло :cheers2: като за без пари :)

 

Най лошото че не е без пари :D

 

Иначе и аз съм съгласен за барабаните и дилея на чистата китара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чува се някаква МИДИ китара най-отдолу в микса, иначе барабаните са както би звучала тази песен ако беше записана по време на Сейнт Енгър ерата :cheers2:

Мисля че имам оригиналния бекинг на песента с вокалите на Хетфийлд. Ако искаш ще ти я пратя някъде да презапишеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А т'ва е много яко! :)

Чак се чува инструментала от слушалките на Джеймсa на едно място (където се хили) :)

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами както винаги си се справил перфектно с Металика! Само, че барабаните се извисяват прекалено много над китарата и има едно такова тракане... дето не разбирам, нещо от барабаните сигурно. Но иначе само адмирации!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.