Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Всичко за PА сериите на Korg


CyberGene

Recommended Posts

  • Отговори 829
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

1. Запазваш си инфото на флашка.

 

2. Префлашваш първо с файла , за ресет с който клавира ти минава в начални натройки на текущата версия:

Pa900/Factory Reset

http://www.korg.com/us/support/download/software/0/89/1508/

 

 

 

 

3. После флашваш новата версия фирмуеър:

 

Pa900/System Updater

 

http://www.korg.com/us/support/download/software/0/89/1507/

 

 

 

4. Възстановяваш си информацията от флашката.

 

5. Свириш :)

 

 

 

 

Дано съм успял да бъда полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега за инфото , сега видях , но не иска да ми тегли Factory resseta , явно сайта им се е бъгнал , ако може да ти дам скайп или поща да ми изпратиш самия файл 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колеги имам корг па300 и имам един въпрос някои дали знае как да си настроя хармонията на лявата ръка да ми звучи постоянно като натисна веднъш клавишите без променям сета ми!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми помогни как мога да намаля звука на midi файла,защото когато се възпроизвежда на синтезатора не се чува това което свиря.KORG PA50 SD .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Някой може ли да ми помогне с хармонията на Korg pa50 липсва ми баса в хармонията.. Ще съм благодарен на всеки който каже нещо !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми помогне с хармонията на Korg pa50 липсва ми баса в хармонията.. Ще съм благодарен на всеки който каже нещо !

Как точно липсва? Няма го на самият стил или? Обясни по-точно! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Може, еднакви са :)

Казаха ми че еднакви били само самият LCD дисплеи, платките били различни, и трябвало да се направи много внимателно

В смисъл, че не можело да вземеш целия детайл (панела с копчетата и платката), и да ги монтираш на мястото на стария панел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги! Отдавна не съм писал във форума, но сега мога да се похваля, че смених PA 50/още не съм го продал/ с PA2x Pro. Клавирът е жесток, свиренето не него доставя огромно удоволствие просто не ти се иска да спираш... клавиатурата е перфектна!!! За LCD дисплея на PA 80 и PA 50 да, различни са единият е правен в Италия, а другият е в Китай, правилно е че платките са различни!    :hooray:  :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път чувам някой да казва, че клавиатурата на 1х, 2х и 3х е перфектна...

Да казвам го от гледната точка на пианист от 12 год. възраст съм почнал да свиря на пиано! PA 1x не съм пробвал, PA2x Pro и PA3x semi-weighted keys това е достатъчно!  :)  :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.