Jump to content
Българският форум за музиканти

Перцата ...


Zlatanov

Recommended Posts

аз съм с Фендер 1 мм ... :dance: но имам и по-дебели :dance:

 

П.С. дано да няма такава тема (на работа съм и нямам време да ровя много много) ... ако има модовете да изтрият тази ...

Редактирано от Petrucci
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stagg 0,8

i edno 1,21 ama markata ve4e se e iztrila i ne pomnq .. spomnqm si 4e beshe nqkva firma deto samo pera proizvejdaha ;)

ina4e sus stagg-a ve4e strurja 3-4 sedmici i suvsem leki4ko se e osturgal otpred ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди много се кефех на Fender (Medium), обаче преди година или две си купих едно перце Boston Medium (0.70 mm) - много е готино. И Fender-a е яко, само че това някак си залепва за пръстите - бе готино си е :)

 

Също интересни перца са Dunlop Jazz III, но са си малко странни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едни същи теми отново и отново....

че чак става досадно.

 

Dunlop 1.14mm.

по принцип свиря с хард.

Иначе фендерските нещо не ме радват особено.

Стаг са доста стабилни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауе я си кажете (в смисъл тва е въпрос само към хората ,които ползват по принцип Dunlop Jazz III перцата) дали и при вас се случва същото:

Начи аз от 4-5 години насам свиря само с такива перца (черните ,мнооого рядко ползвам червените от същата серия ,шот много се 'лъзгат :) ) и вече дотолкова съм свикнал с тях ,че ми е абсолютно невъзможно да хвана което и да е друго перце ,а камо ли да изсвиря нещо! :)

Интересувам се ,защото почти всички сериозни китаристи ,които познавам и ползват същите перца ,казват че и при тях е така .Дали е случайност или е няква гадна манипулация от компанията Dunlop ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.