Jump to content
Българският форум за музиканти

Fender Sce California Series Acoustics?


mita4ky

Recommended Posts

Здравейте!

Та такаам реших да си взема нова акустична китара на цена в интервала 500-600 лева и попаднах на един каталог на фендер, в който видях тази серия. Някой от вас да се е сблъсквал с такава китара? Някакви впечатления, съвети, други предложения за акустички в този ценови интервал? Ето и линк: http://guitars.musiciansfriend.com/product...itar?sku=514656

Поздрави!

 

ПС: Стиловете, към които съм ориентиран са блус, кънтри, рок и подобни :} .

Редактирано от mita4ky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за посочената китара нищо не мога да кажа, но от година и половина вдигам шум на една ямаха fx370c, която взех за около 550-600 лева

на мен лично ми върши страхотна работа и все още нямам никакви оплаквания, а освен това за ямахите в този ценови клас съм чел почти само хубави работи, включително и от доста хора от форума

та така :) успех с намирането и :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за съвета колега! Видях я ямахата изглежда готино, ще изчакам още някой ако може да каже нещо и ще реша :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш в Динакорд в Дружба - там е фрашкано с китари в този ценови клас. Аз бих си взел Ямаха. Може би излизат от този ценови клас, но бих обърнал внимание на LS6 модела (на който ако вземат да му сменят струните няма да е зле :) без електроника е този), или Compass серията.

Избягваш тези на които пише Стагг и си наред.

 

Може да наминеш и към Фактор, ако се не лъжа там имаше абсолютно прилични Уошбърни, ако са останали от приличните де ;)

 

За Фендер - Фендер правят добри електрически китари, добре е да държат на това, което правят добре :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото на годината взех това бебче http://www.musicstore.com/en_EN/EUR/Takami...-GIT0013201-000

Изключителна китара за парите, които струва. Има я в червено и в синьо (гледам, че черната в момента не е налична).

Такамине са много сериозно марка за акустични и класически китари. Аз съм доволен от китарата.

Електрониката е невероятно добра (има и вграден тунер) - звукът е супер.

Звучи много добре и без усилвател - натурално както се казва - звънлив и остър звук - идеална е за блус и рок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер! Мерси за съветите! Наистина и аз се разколебах от Фендера.. пък и са от фабриката в Китай, малко не ми вдъхва доверие. По едно време мислих за Стратакустик или Телеакустик, но много негативни мнения за тях..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.