Jump to content
Българският форум за музиканти

Я, бас...


synchu

Recommended Posts

аз пък си взех един е такъв бас:

13796.jpg

баси кефа...ник'ви синтове никви глупости

 

ей го на в 30 секунди (дирек'но в рекордера и никви базикни, те зат'ва китарите са малко subpar :think: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:inlove: :D:headbang::D :green:

 

Честито! :D

 

 

аве

 

целия саунд нещи слагал ли си му!?

 

как си го експортвал

номрализирал ли си го

друго нещи кво си слагал

Мултибанд ли !?.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерци, мен :)B):ph34r::beer:

Bounce директно от рекордера и после на цялата мазня iZotope 'Uzo'ne един пресет малко модифициран.

 

 

:ph34r::beer:

B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(дирек'но в рекордера и никви базикни...)

якичък е саунда...тоя ритъм на барабаните май ти е любим :ph34r: ..а точно на края с другия ритъм е много яко :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(дирек'но в рекордера и никви базикни...)

якичък е саунда...тоя ритъм на барабаните май ти е любим B) ..а точно на края с другия ритъм е много яко B)

Мне че ми е любим :beer: ами дефолтно кисне на Бос'а и не съм го сменял хехехе само темпото смених ... :beer:

:ph34r::ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стагче, хъх... бравус!!!

със здраве да си го ползуваш! :ph34r:

Що не напишеш някакво малко ревю тука за него, в смисъл как е грифа, зука и т.н.!?

Интересно ще е, имаше тук хора преди време които се интересуваха от тези Стагове :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йопс, Стаг, баса не ми е основен инструмент - просто ми писна от мишки, кийборди и т.н. Експресивността и артикулацията (дори и звука след известна обработка) въобще не може да се сравни. Просто си е "жив" бас.

хмм...ревю - не знам дали за бас ще съм най-подходящия, ама може да напиша нещичко...защото баса си заслужава инвестицията определено.

:ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йопс, Стаг, баса не ми е основен инструмент -

Да, ясно, ама понеже чувам всякакви противоречиви мнения за тез инструменти...

иначе аз примерно свиря на бас, но това не ми пречи да взема една китара, и пооглеждайки я, подрънквайки, да си изкажа "експертното" мнение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно нямам проблем затова...:) Но за китари смея да кажа, че съм пипвал доста доста (което е > от само доста) .... виж с баса само инцидентно сме се сблъсквали... ама все таки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

300 и нещо. Най-йовтиния възможен нов бас, който съм виждал, че и да става за нещо хехехехехе.

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то железото го държи иначе добре е налепено така като го гледам, бтв.. truss-roda реагира много добре...абе грифа като цяло е много много добър и ми е удобен. Иначе баса е много лек (и затва звука му е малко bright) J-bass конфигурация на адаптерите, леко шумен бридж адаптер. Мен ми 'аресва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.