Jump to content
Българският форум за музиканти

SG препоръки


Pwnzorafied

Recommended Posts

Здравейте!

 

Бях направил такава тема,но не мога да я намеря,колкото и да ползвам търсачката,като напиша SG ми мрънка , че не трябва да има дума с по - малко от 4 букви..

 

Та на въпроса:

 

Прерпоръчайте ми SG,до около 600-700 лева.

 

Ако някой от Пловдив знае къде има такива,да казва.В магазина под Тримонциум няма...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В xxxx има един Vintage за 450...или поне го имаше допреди няколко седмици. Някъде във форума бяха казали новия им адрес ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Да, обаче като реши човек да си поръча и се оказва, че има вариант ключовете да са метални.

Преди година се засилих да си поръчам от един наш магазин един Епифон SG (същият), но се отказах, защото продавача не можеше да ми гарантира с какви ключове ще пристигне и съответно цялата работа ми се стори ултра подозрителна и разбира се несериозна. :thumbdown:

Ако за някой 700 лв. не са пари, то другите сами си ги изкарваме и търсим сигурност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази китара очевидно не са метални - не че това има някакво значение.

Ние парите също сами си ги изкарваме - но човека не иска трактат на тема социална комплексираност, а иска съвет за СГ с цена до 600 лева.

Аз му давам своето мнение...

П.П.: каквото и да отговориш не мисля, че дори ще го прочета, т.е. няма да ти отговоря, не си струва спора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ на тебе нито сега ще ти отговоря, нито предният ми пост беше ориентиран към теб, така че върви си избивай комплексите на друго място (Между другото изобщо не знам от къде се появи и какъв ти е проблема!).

 

Към автора: Ако решиш да поръчваш по интернет китара, наистина внимавай за детайлите по модела, за който пускаш заявка.Аз исках да си купя точно същият модел китара, като теб, затова и пиша в тази тема.

Тогава не случайно държах ключовете да са от палисандър (а не метални), като тези на снимката, и точно в последният момент, продавачът се "изпусна", че е пуснал заявката, като даже ключовете били метални...

Еми далече сме от истината.

 

п.с. Пробвай все пак този Vintage в София, може да не са толкова зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже подозирам, че визираш Винтиджа, който аз намесих в дебата - да учотня, че е в Пловдив. Да не объркаме човека :)

 

И между другото наистина не е лош, поне хардуерно. Не съм свирил в усилвател.

 

Във форума също се продава една чешка китара, която ако съдя по оскъдните снимки също е SG-копие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ключовете да са от палисандър (а не метални),
няма такива ключове от палисандър,между другото продавам оригинални пластмасови Гибсън де лукс,защото ги смених с Гроувър-и какво не им харесваш на металните?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D

 

между другото продавам оригинални пластмасови Гибсън де лукс, какво не им харесваш на металните?

 

От година съм с Jackson DXMG и ключовете, които предлагаш, не биха ми влезли в употреба.

За музиката, която свиря тази китара ме устройва много добре, а влечението си към SG си обяснявам със симпатията си към китаристи, като Рони Дженингс (Cathedral) и изобщо цялата дуум и стоунър рок сцена.

Затова и когато си търсех китара SG исках да прилича повече на класическо SG.Металните ключове предполагам изобщо не са лоши, но не ми се връзват, като цяло с визията на модела, а пластмасовите предполагам са по добра изработка от кремонските :yahoo: .

 

Понеже подозирам, че визираш Винтиджа, който аз намесих в дебата - да учотня, че е в Пловдив.

 

Да, получи се объркване, но такива съм виждал и в София в новия РФ магазин на Пиротска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.