Jump to content
Българският форум за музиканти

Practise Drum Pads


Recommended Posts

  • Отговори 42
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не се прецаквайте да си вземате HQ,АКО са по-скъпи от тези на Про марк.Аз се прекарах да се подведа по надписа "real feel"/от малоумие най-вероятно/ без да пробвам Про марк,защото когато съм го купувал в Корея цената на HQ-то беше по-висока.Качеството на изработката и усещането за мен, беше абсолютно едно и също-и двата са един и същи "feel",че не е "real" то е ясно :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Някой случайно да има този пад на Ремо. Да сподели дали си заслужава да си взема такъв. Днес обикалях магазините във Варна и намерих само този модел. Така, че нямам много избор, но все пак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Аз имам такъв пад на REMO.Не е лош,от една страна е готино,че е с кожа,от друга страна не е,защото отскача 2 пъти по-малко от падовете на Vic Firth и Pro Mark,а целта на начинаещия или трениращия е да не губи чувството за движение на палката.Има и още нещо,което не ми харесва и то е,че се чува твърде силно,което не е плюс.Като се има предвид,че повече от 70 % от техниката си съм я постигнал на пад,трябва да кажа,че всеки уважаващ себе си и ръцете си барабанист трябва да има такова чудо на техниката.С една дума - никога не съм харесвал марката REMO за какъвто и продукт да става дума,така че по-добре залепете 3-4 мм гума върху дървена дъска и ще ви свърши по-добра работа!Успех ;)

Редактирано от ^Drum_Master^
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-добре залепете 3-4 мм гума върху дървена дъска и ще ви свърши по-добра работа!Успех :)

Така си е.Аз си направих такъв пад и съм много доволен-редовно си бича на него :music336: Даже сега мисля да полопам малко  :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам саморъчно направен пад и си го слагам, на солото и си свиря. Предимно правя загрявки на него или ако искам тихо да репетирам докато някой друг има работа и така да не преча.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой случайно да има този пад на Ремо. Да сподели дали си заслужава да си взема такъв. Днес обикалях магазините във Варна и намерих само този модел. Така, че нямам много избор, но все пак...
Аз имам такова и не е лошо,взех си го миналата седмица,обаче трябва да си взема и стойка, защото е малко неъдобно да се свири
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая реших да си направя сам и се получи добре :rolleyes:

Исках да е достатъчно тих затова не взех този на ремо. Пък и ми излезна доста по тънко от към цена :yes:

Ето как изглежда :)

006295028-big.jpg006295029-big.jpg

 

 

006295030-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дървото е от бук - кухненска дъска за рязане :recourse: (взех я от Практикер за 7лв.)

А за гума ползвах две подложки за мишка ( в Технополис ги има за 2.50лв.)

Който иска може да опита да си направи. :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.