Jump to content
Българският форум за музиканти

Wait For Sleep


Ивелин

Recommended Posts

  • Отговори 31
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

.... от теб приятелю чакам с нетърпение нещо авторско в тази стилистика ... иначе за човек с твоите възможности парчета от първия период на Д.Т. би трябвало да са като следобедна закуска и според резултата те наистина са .. още повече че отдавна се знае , че Кевин Муур е по скоро композитор и мистик отколкото инструменталист :thumbup: ... виж Джордан Рудес е друга работа :headbang: .... както и да .... а иначе имаш приятен глас , пееш много вярно , усеща се рутина и школовка за което те поздравявам ... но както казах лично на мен ще ми е най интересно да направиш нещо авторско в тази или в сходна стилистика - щото особено по отношение на кийбордистите нещата в БГ на този етап са много зле .. за жалост никой не пое на сериозно щафетата от ФСБ .... пробвай ти :drummer: ... е , малко по твърдичко от ФСБ ако е , ще е супер ... както казах нещо от типа на Д.Т. , Симфони екс или пък Спокс Биърд и от сорта ..... тъй де ..... а сега бъди жив и здрав и чакам с нетърпение . Цеко :rockband:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за жалост никой не пое на сериозно щафетата от ФСБ...пробвай ти

Брато, настрьхнах от тези думи...СЕРИОЗНО!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 дена постоянно слушам песента

 

 

2 дена немога да спра да го слушам

 

хаха - споко, утре ше ви писне...

Всяко чудо трае 3 дни!

:punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... от теб приятелю чакам с нетърпение нещо авторско в тази стилистика ...

 

Много истина има в това очакване и аз го споделям с нескрит оптимизъм! :rockon::hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Класа! <_<

 

Абе ти, момче - с какво си губиш времето? Днес сме тука, утре може да ни няма - за кога отлагаш? (Онова, за кето свише ти е дадена дарба - временно! - и което дължиш на хората...)

 

Най-сериозно: тези очаквания, изказани по-горе, не са само празни ласкателства между съфорумници. Think about it!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие май не правите разлика м/у инструменталист и композитор?! :)

OK, юркачи! Ще пробвам. Ама ако ме оплюете, ще ви намеря кьде живеете...

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

КРАСОТА ,Тиатър са ми любимци ,а да чуя такъв добър кавър е направо наслада за ушите ми....имаш прекрасен глас и свириш мн хубаво

Все така ;):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е много добро,прочуствено пеене и прекрасно пиано !!!Давай все така,наистина са малко хората които правят нещата толкова професионално!Лично на мен повече ми харесва гласа с този микрофон отколкото как се чува пианото,но и така е добре. :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.