Jump to content
Българският форум за музиканти

Tama Iron Cobra Vs. Yamaha Yamaha Dfp9310


Recommended Posts

offtopic- yamahadrums това ,което каза за Портной беше найстина шибано :evil: .И какво искаш да кажеш ,че като се кефа ня Портной имам проблем така ли :ph34r: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Нямаш никакъв проблем нито ти, нито Портной. Имат проблем тези, които твърдят, че той е най-добрият. Няма такова понятие най-добър. Не ме разбирайте погрешно. Не искам да обидя нито теб, нито Катско, нито който и да било във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш никакъв проблем нито ти, нито Портной. Имат проблем тези, които твърдят, че той е най-добрият. Няма такова понятие най-добър. Не ме разбирайте погрешно. Не искам да обидя нито теб, нито Катско, нито който и да било във форума.

:lol::beer::lol::metalist::beer::cheers::cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш никакъв проблем нито ти, нито Портной. Имат проблем тези, които твърдят, че той е най-добрият. Няма такова понятие най-добър. Не ме разбирайте погрешно. Не искам да обидя нито теб, нито Катско, нито който и да било във форума.

Оки извинявам се тогава :) .Никога не съм казал ,че Портной е добър .Най-добър-за мен няма такова понятие ,всеки си е добър за себе си :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Опссссссссс-голяма гре6ка-да си поръ4а6 Тама-дори Кобрата е.... :) Иамаха са по-евтини и по-дълготраини.Ако намери6 Кобра,разглоби средното задвижване и дори малко да разбира6 от механика,6те ти стане ясно,4е не може да се свурзват така осите без това да създаде проблем след време-100%за6тото телата на педалите са изработени от алуминии,няма никакви втулки между лагерите и леглата,така 4е,дори да се появи малук луфт,то веднага се отразява на леглата,запо4ват да се износжат и след 5-6год 6те иска6 да си купи6 нов педал.Виж как е при Иамаха-централното лагеруване се събира в отделна конзола,която е отлята заедно с тялото,съ6тия е принципа на DW,PEARL .Вярно,4е са малко меки4ки педалите на Иамаха и не са за всеки крак,но се свиква,а това е предпоставка да развие6 по-техни4но свирене с краката,а не да рита6 като магаре-извиняваи за израза :killyou: Използваи за консултанти хора с опит които през годините са опитали и едното и другото.Радвам се,4е мнението ми се потвърждава напълно от такова вели4ие като Петър Славов,а ако не знае6 кои е-жалко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опссссссссс-голяма гре6ка-да си поръ4а6 Тама-дори Кобрата е.... :) Иамаха са по-евтини и по-дълготраини.Ако намери6 Кобра,разглоби средното задвижване и дори малко да разбира6 от механика,6те ти стане ясно,4е не може да се свурзват така осите без това да създаде проблем след време-100%за6тото телата на педалите са изработени от алуминии,няма никакви втулки между лагерите и леглата,така 4е,дори да се появи малук луфт,то веднага се отразява на леглата,запо4ват да се износжат и след 5-6год 6те иска6 да си купи6 нов педал.Виж как е при Иамаха-централното лагеруване се събира в отделна конзола,която е отлята заедно с тялото,съ6тия е принципа на DW,PEARL .Вярно,4е са малко меки4ки педалите на Иамаха и не са за всеки крак,но се свиква,а това е предпоставка да развие6 по-техни4но свирене с краката,а не да рита6 като магаре-извиняваи за израза :killyou: Използваи за консултанти хора с опит които през годините са опитали и едното и другото.Радвам се,4е мнението ми се потвърждава напълно от такова вели4ие като Петър Славов,а ако не знае6 кои е-жалко :)

е приятелю не бъди толкова краен, инжинерите на ТАМА едвали са толкова зле, че да не знаят какво правят, все пак това е педала с най висок рейтинг в светаи хората едвали си го купуват ей така на сляпо. колкото до това че след 5-6 години ще си купуваш нов, мога да те уверя че след толкова време никой педал няма да е като нов и пак ще ти се иска да го смениш. а в динакорд съм пробвала модела който не е с верига, а този с жултата лента, еми беше страшно куц от към бързина, и ми се стори много по лош от старият ми и много по евтин сонор ДП492. а иначе никога не съм се оплаквала от евтините 7210 едионични педали, според мен са много добри, така че скъпият 9310 кардан ще е много по добър като дизайн ,лекота и удоволствие на свирене. а за кобрата скоро се надявам от преки впечатления

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Деца мои :godbless: не от4итате факта,4е няма производител в света,които да изработва перфектния дръм сет заедно с перфектен хардуер-целта на всеки е да се зарибявате по марките,без да от4итате техни4еските характеристики и преди6ния опит на хората и като се развали,да се върнете в магазина и да си вземете съ6тата марка-голяма гре6ка:PНима ока4ването YESS на Иамаха е техни4еско издържано???????друг път-попитаите колеги от западна Европа колко пъти са подменяли корпуси заради дефекти,появили се вследствие вибрациите на корпусите,възползваите се и от на6ия опит Пеист605/ако не се лъжа/ -убииствени 4инели?????????Ха ха-убииствен техни4ар като Петър Славов е цепил кра6а,след 2 седмици свирене,обажда се в представителството им ,а от там какво???Помолили са го да не се раз4ува и са подменили кра6овете.Просто не бъдете предубедени.А относно цената 9310 излиза кум 700лв,а Кобрата-над 800-4естито:P п.с.да не забравя-моят педал е Иамаха735,можете да го пробвате,дали е мръднал след 5-6год ежедневно свирене :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ee айде стиа с таз пропаганда де.. тия глуспоти дето ги говориш да не мислиш че някой ще ти повярва, обадил се на Пейст ? хаха айде айде ,дреме им на пейст за "убийственият" техничар Пепи Славов. има ли го някаде на сайта им ? написано името му .. аз не го намирам.. стига плю по кобрата , хората по света се блъскат да ги купуват, единствено ти си просветеният,а ние грешницците в някаква заблуда. :godbless: айде със здраве

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти явно си ученик на Пепи Славов и най-големия му фен:godbless:лошо нема,той си е голямо име...за България,като му ходя пак в магазина ше го питам кой си:godbless:

 

иначе нещо не можах да разбера как реши че системата YESS не струва :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми според него даже и хардуера на ямаха не ставал, което направо лично ме обиди ,щото всички знаят че това е марката с един от най-качествените железарии по принцип. абе говориме наизуст в повечето случаи или се правим на професори, лошо, едно е да не ти харесва една марка ама друго е да плюеш срещу нея :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Деца мои :godbless:

дете мое,виж си първо профила,нека те светна че БългариА се пише с Я :read: :read: :read: ,тоест България! :wall: па тогава ела ми обяснявай квото и да било...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Блаженни са низ6тите духом" -да пояснвяам ли кои го е казал:bravo:Явно много злоба и завист има в неуспелите хорица в БЪЛГАРИЯ:bravo:ло6о за вас,драги.Останете си със здраве.Поне се разбра за6то успява6тите не припарват до такива форум4ета,вземам си поука веднага:) п.п.пи4,по-добре редактираи собстжения си стил на изразяване,да говори6 като селянин не е добродетел-излага6 се:godbless: а аз гре6ката 6те си я оправя,мерси за забележката:godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересно ти за много преуспял ли се имаш ? откровено дразниш с постовете си за нападки срещу една или друга марка, и с това слушайте Пепи, слушайте Пепи . и кво.. може да е най-добрият барабанист в БГ(което не етак) и какво от това, що така обществено му "лижеш" задника , аз може да съм никоя в музикаа и може никога да не стана добра в свиренето на барабани(не се и стремя в това) . за да те успокоя ще ти кажа че повечето присъстваме тук с месеци и се разбираме чудесно, но незнайно как от време на време все изкача някой дето се мисли за големият спец и разбирач(ако си такъв честито), и си мисли че ние сме грешните овце, ама айде не ни изкарввай нас жалките подобия съвсем глътнали бастуна :godbless: кой сди ти че да скачаш на ТАМА за това че правели един какви си кардани. мога само да те поздравя щом си се престрашил даже да разглобиш няколко такива, повечето тук едвам събират да си ги купят :godbless: айде със здраве, не ми се обиждай много , принципно не съм злобна и не обичам да злобея. ма по нормално се отнасяй с останалите, едвали си някакъв музикален великан и едвали си някакъв страхотен виртуоз,а ако си такъв още по зле за теб,понеже това показва че нямаш и грам култура, то няма лошо от самочувствие, ам твоето е по голямо от пирамидата в Гиза. лека вечер

Редактирано от AccesS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.