Jump to content
Българският форум за музиканти

Tama Iron Cobra Vs. Yamaha Yamaha Dfp9310


Recommended Posts

мисля тука да си купувам "истински" кардан и се спрях на тез два модела.Ако имате някакво отношение по-темата или опит с въпросните железарий ще се радвам да споделите :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Имам "Камко" и "Айрън Кобра". И двете са супер! :happy: За "Ямаха"-та сто на сто не пада по-долу, но за съжаление съм я гледал само на картинка и не мога да дам компетентно мнение. "Кобра"-та обаче е убиец!!! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тези пари в този ценови клас всичко е супер, DW5000 също , на лично ще ти пратя гсм-а на Илиян от БТР той продава DW5002 Delta II , втора ръка е кардана но е качествен и е много запазен, а цената е доста по ниска от нов. ако пък си решил да е чистак нов кардана за тези пари няма значение какво ще купиш, все ще си е супер, с кобрата ще си по голям "гъзар" един вид,понеже това сега е на мода

Редактирано от AccesS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тези пари в този ценови клас всичко е супер, DW5000 също , на лично ще ти пратя гсм-а на Илиян от БТР той продава DW5002 Delta II , втора ръка е кардана но е качествен и е много запазен, а цената е доста по ниска от нов. ако пък си решил да е чистак нов кардана за тези пари няма значение какво ще купиш, все ще си е супер, с кобрата ще си по голям "гъзар" един вид,понеже това сега е на мода

 

по-скоро новичко ще е... :metalist:

а знаете ли откаде в БГ мога да си поръчам тамата(ямаха всички внасят)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тези пари в този ценови клас всичко е супер, DW5000 също , на лично ще ти пратя гсм-а на Илиян от БТР той продава DW5002 Delta II , втора ръка е кардана но е качествен и е много запазен, а цената е доста по ниска от нов. ако пък си решил да е чистак нов кардана за тези пари няма значение какво ще купиш, все ще си е супер, с кобрата ще си по голям "гъзар" един вид,понеже това сега е на мода

 

по-скоро новичко ще е... :happy:

а знаете ли откаде в БГ мога да си поръчам тамата(ямаха всички внасят)

отникъде :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май френд, винаги съм се чудел по какъв критерий определят съфорумците, че продуктите на TAMA са най-най. В случаят с карданите трябва да избереш това, което ти е по-удобно, но понеже нянаш възможност да ги пробваш ти препоръчвам да идеш при Петър Славов и да дегустираш един Gibraltar за 400 лв. При тоя hardware е удачно да ползваш това, което ти е най-прикраче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май френд, винаги съм се чудел по какъв критерий определят съфорумците, че продуктите на TAMA са най-най. В случаят с карданите трябва да избереш това, което ти е по-удобно, но понеже нянаш възможност да ги пробваш ти препоръчвам да идеш при Петър Славов и да дегустираш един Gibraltar за 400 лв. При тоя hardware е удачно да ползваш това, което ти е най-прикраче.

основните критерии са два-здравина и качество;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май френд, винаги съм се чудел по какъв критерий определят съфорумците, че продуктите на TAMA са най-най. В случаят с карданите трябва да избереш това, което ти е по-удобно, но понеже нянаш възможност да ги пробваш ти препоръчвам да идеш при Петър Славов и да дегустираш един Gibraltar за 400 лв. При тоя hardware е удачно да ползваш това, което ти е най-прикраче.

основните критерии са два-здравина и качество;)

Бре, мама му стара, как не съм осъзнал още, че ТАМА е "най-добрата" фирма за барабани! Май требе да започна да получавам напикавания при споменаването на тая вълшебна дума "ТАМА" Хайде стига изказвания в стил "Ама на мен Майк Портной ми е любимият барабанист...". :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май френд, винаги съм се чудел по какъв критерий определят съфорумците, че продуктите на TAMA са най-най. В случаят с карданите трябва да избереш това, което ти е по-удобно, но понеже нянаш възможност да ги пробваш ти препоръчвам да идеш при Петър Славов и да дегустираш един Gibraltar за 400 лв. При тоя hardware е удачно да ползваш това, което ти е най-прикраче.

основните критерии са два-здравина и качество;)

Бре, мама му стара, как не съм осъзнал още, че ТАМА е "най-добрата" фирма за барабани! Май требе да започна да получавам напикавания при споменаването на тая вълшебна дума "ТАМА" Хайде стига изказвания в стил "Ама на мен Майк Портной ми е любимият барабанист...". :blink:

за Портной нищо не съм казал,тва ти го каза,явно ти имаш некви неразрешени проблеми от детството с въпросния известен барабанист,спокойно-лекува се всичко с терапия;)...и нека поясня:става дума за hardware и да-по-здрав и качествен от тоя на Тама аз поне не съм виждал,и не се натягай толкова и аз свиря на Yamaha,тъй че сме от един отбор...ае наздраве :blink:

 

колкото до темата-ми да обяснявам ли че традицията има значение?че Тама правят кардани от маааалко по-отдавна и че са известни с това че са "неразрушими"-нещо особено важно за наште условоя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за Портной беше лека препратка, като за сравнение. Нямам проблеми с него, за разлика от някои пъпчиви тийнейджъри. За Ямаха и думичка не съм казал, няма и да кажа, не съм рекламен агент. "че Тама правят кардани от маааалко по-отдавна и че са известни с това че са "неразрушими"-нещо особено важно за наште условоя?" Ммм, виж ти, неразрушими.

 

И Запорожец са на пазара от 40 години, но това не оправдава смотаната им продукция, така че

 

В общи линии казвам, че човек ползва това, което му е най-удобно и по джоба.

 

"основните критерии са два-здравина и качество"

 

Да се натягам??? "Relax, don`t do it...", както се пее в една песен на Frankie goes to Hollywood.

 

Тама произвеждат отличен хардуеър, но това не ги прави единствени и най-добри. Има фирми, които са тясно специализирани в производството точно на това.

 

 

:hello:

 

Слагам край на дискусията, щото е безсмислена почти толкова, колкото е безсмислено да спорим по темата "Що е врабче без опашка и има ли то почва у нас , като такова в рамките на същото".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради Митака пояснявам :

Свирил съм на двата въпросни педала и Кобрата ми допадна много повече - по това съдя ;)

 

:blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради Митака пояснявам :

Свирил съм на двата въпросни педала и Кобрата ми допадна много повече - по това съдя ;)

 

:blink:

Ето така искам да се прави сравнение. Пробвал си и казваш кое ти е по- удобно и ти допада повече. Аз ползвам в момента 9310 на Ямаха, ползвал съм и кобрата на Тама, но отдавна. Нямам много спомени, но 9310 ми е адски удобен със всичките му настройки и е моят педал, което не го прави "по-добрият", щото такъв филм няма. А и Ямаха са пословично известни с изключително здравия си хардуеър, имат официален вносител и цените им са приемливи. Туй то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.