Jump to content
Българският форум за музиканти

Video Lessons(yngwie J. Malmsteen)


Rising_Force

Recommended Posts

Петручи, реплика към теб. Очевидно е, че не познаваш добре музиката на Малмстийн. Та затова: изтегли парчето му Never die от албума "Седмият знак" (има го в mm.gen) и чуй солото. Ако приемем, че критерий за бързина са броя ноти, изсвирени за най-кратък времев интервал, какво ще кажеш за това соло?Искам ти мнението като на китарист (понеже се изказа по отношение на бързината на Дебелия).

Далеч съм от мисълта, че бързина е синоним на качество, но нещата първо трябва да се познават, а после да се отрицават (както правилно отбеляза в умно написания си отзив Миро). :virtuoz:

еми не съм казал че не е бърз , а че не е най-бързия ...

и достатъчно съм слушал негови работи ... за да не ми харесва ...

а относно бързина .. пусни си концерта Метрополис на Тиътър и виж китарна техника ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ивката е прав. Време е за успокояване на страстите. На никой не му се слушат и четат лични спорове (Най-малко на модераторите :virtuoz: ). Още по-малко някой пък има полза от тях...

Уважавайте мненията си, имайте свободата на словото си (в разумните граници) и уважавайте творчеството на всеки музикант/артист. От всеки има какво да се научи, обратното мнение би било несериозно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

познавам хора които твърдят същото и за Вай,Сатриани ,Петручи ,Блекмор и много други...явно всичко е въпрос на вкус ... :)

a аз съм сигурен, че тия хора, които познаваш са невероятни музиканти :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само си мисля, че човекът поиска видео уроци на Малмстийн. Не каза, че се прекланя пред таланта му. Просто трябваше да му ги намерите (ако можете :D ) особено след като похвали и Петручи - Дисциплините.

 

Аз лично ако искам шредър слушам си Анджело :guitar: , ако искам талант - Сатриани, Вай :) . Ако искам и двете - Джейсън Бекър. Малмстийн за мен далеч не е такъв за какъвто се мисли, но тук си имам CD-то G3 Live in Denver. Ми не ми харесва Ингвито, ама дали е там случайно :think: ...редом със Сатрианито и Вай :)

 

Ай със здраве :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми то има Г3 и с Петручи :)

мисля че вече приключихме с безсмисляния спор

аре съсъ здраве :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.