Jump to content
Българският форум за музиканти

Video Lessons(yngwie J. Malmsteen)


Rising_Force

Recommended Posts

Ще Ви бъда много благодарен, ако можете да ми кажете от къде да си дръпна някои уроци на Ингвей.

:violin: :violin:

Редактирано от Rising_Force
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

намери си Рок дисциплината на Петручи ...

Малмстийн не стаа ... :metalist:

Рок Дисциплината е наистина може би най-добрият видео урок, който човек може да намери, но все пак на мен ми трябва нещо на Малмстийн. :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на моя локален сървър има един-два урока. Гледал съм ги, ама :headbang: Нещо не ми представляват интерес. Петручи наистина рулира в това отношение. Ако много държиш, ще намерим начин да ти ги пусна да ги дърпаш, или през ДЦ++, или ще ги кача на рутера си, ако е останало някакво място на него. Изходящия ми е 150к, такаче няма да имаш проблем с дърпането. :)

 

Апък биричката ще ми я пратиш по пощата! :headbang: Примерно на gmail, че да може да пратиш повече, или през ICQ :headbang: Всъщност май през ICQ ще е най-добре. Номерът ми е 207556715

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип много се кефя на музиката на Малмстийн.

 

Обаче най-искрено казано- тоа е едно ЛЕКЕ(щяй лайно да кажа). Виждал съм го и на clinics и на уроци- абе освен посланието "вижте ме колко съм велик и бърз, да не мислите, че ще ви покажа как да го постигнете, пък и да ви покажа сте неудачници и никога няма да ме стигнете" няма нищо друго в тия неща. Тъй че... тея неща дето ги има в "уроците" му, ги има и в песните му- по-добре бягай в www.mysongbook.com и смучи таблатурите- по-полезно е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип много се кефя на музиката на Малмстийн.

 

Обаче най-искрено казано- тоа е едно ЛЕКЕ(щяй лайно да кажа). Виждал съм го и на clinics и на уроци- абе освен посланието "вижте ме колко съм велик и бърз, да не мислите, че ще ви покажа как да го постигнете, пък и да ви покажа сте неудачници и никога няма да ме стигнете" няма нищо друго в тия неща. Тъй че... тея неща дето ги има в "уроците" му, ги има и в песните му- по-добре бягай в www.mysongbook.com и смучи таблатурите- по-полезно е

съгласен, урокът му е за да покаже само колко е велик, пълна тъпня

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малмстинн е велик китарист но но нее човекът от когото можеш да се учиш познажам хора които са много осакатени от негови уроци,наи- добриЯт учител е самоучителиа демек ти, разбира се с добри напутствия от добър професионалист. с други думи триабва да се ходи на уроци и всицчко да се случва бавно и методично.техниката е много важен елемент от свиренето ...... но музицирането са знаниа които мисля че не можеш да получиш от ниаколко урока на малмстиин (иначе аз имам уроци и бих ти ги дал но са видео) УСПЕХ :headbang::headbang::headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще Ви бъда много благодарен, ако можете да ми кажете от къде да си дръпна някои уроци на Ингвей.

:violin: :violin:

от муляка си намери нещо.....иначе имам 1 чанта с видео уроци..и Мамстийн включително...обаче който и урок да гледаш няма да може с гледане...иначе може да видиш в който и да е урок много полезни неща...в смисъл от всеки има какво да научиш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в мулето ги има на 1 видео файл към 800мб - 3 школи на Малмстиин, мен ме кефят, вярно е, че не обяснява кой знае колко и не показва особено добре, но ако свириш от повечко време ще научиш някоя друга гъзариика :greenball: просто това не са уроци за начинаещи....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малмстинн е велик китарист но но нее човекът от когото можеш да се учиш

не мога да разбера кое му е великото ... : :D преди време имах един бест в който освен по имената на песните не можеш да различиш соло от соло всичките бяха едни и същи ... най-велия китарист друг път ... най-бързия ... пак друг път ... но наистина е най-надутия китарист

мн се смях като го чух да казва в едно интервю на въпроса :

"Господин Малмстийн кажете кои от новите китаристи ви допадат ..."

отговор:

"Ами аз друга музика освен моята не слушам, но иначе съм сигурен че има добри китаристи ... "

 

но комент ... просто :greenball:

 

пък и наистина не мисля че е кой знае какъв китарист ...

Редактирано от Petrucci
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пък и наистина не мисля че е кой знае какъв китарист ...

познавам хора които твърдят същото и за Вай,Сатриани ,Петручи ,Блекмор и много други...явно всичко е въпрос на вкус ... :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малмстинн е велик китарист но но нее човекът от когото можеш да се учиш

не мога да разбера кое му е великото ... : :D преди време имах един бест в който освен по имената на песните не можеш да различиш соло от соло всичките бяха едни и същи ... най-велия китарист друг път ... най-бързия ... пак друг път ... но наистина е най-надутия китарист

мн се смях като го чух да казва в едно интервю на въпроса :

"Господин Малмстийн кажете кои от новите китаристи ви допадат ..."

отговор:

"Ами аз друга музика освен моята не слушам, но иначе съм сигурен че има добри китаристи ... "

 

но комент ... просто :greenball:

 

пък и наистина не мисля че е кой знае какъв китарист ...

хаийде без плюене ако обичаш, Малмстиин е велик китарист може да е надут но е велик, е туй нещо нео-класиката щеше да е далеч по-назад ако не беше той...

а това че на теб солата му ти изглеждат еднакви..ами "повредата е във вашия телевизор" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехех ... а от де си сигурен че повредата не е във вашия телевизор

щом си мислиш че е велик мисли си ... всеки има право на собствено мнение, пък било то и грешно... аз го плюя ти го защитваш ... тфоя си работа ... :greenball:

Редактирано от Petrucci
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.