Jump to content
Българският форум за музиканти

Crate


musicman

Recommended Posts

Не съм сигурен, но можеш да провериш в страницата им.

 

Иначе в Rising-а имаше някакъв Crate като бях преди седмица време.

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди време се бях замислил дали да не си взема такъв. кореспондирах с господинчото , но се оказа че имат само няколко модела на тази марка. цените не ме устройваха, друго че бяха с някакви дигитални ефекти. и се отказах. гледам сега тука има някакви лампови на доста добра цена! за лева ли става дума или евро?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Днес минах през магазина на Бозов в Пловдив да си взема струни и гледам че май и той е започнал да внася. Има в наличност 4 модела - 2 изцяло лампови и 2 солид стейт. Човекът даже ме покани да пробвам който си избера, скоро мисля да мина с моята китара и да ги чуя.

 

Загледах се по този модел:

 

V3112

 

Цената е 1500+ кинтавъра. (български)

 

Има и 50-ватовия изцяло лампов модел от същата серия, с дигитални ефекти - той е към 1700+ (не помня точно цените). Транзисторните усилватели се въртят около 700лв, има и за към 500. Серията се води GT май, не съм сигурен.

 

Някой пробвал ли е тези усилватели? Търся нещо за (екстремен) метъл, да става за домашно студио (т.е. да не е 120вата). Тоя 30w all-tube модел ми хареса, изглежда много стабилен. Обаче пък е vintage amp все пак и трябва да ползвам външен драйв. Из Хармони сентрал разправят че с едно МТ2 отпред е трепач. Айде, споделете. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж в новия мягазин на цецо дебелия там скоро гледах имаше crate

преместил се е до консерваторията....

Къде се намира този магазин до Консерваторията? Търсил съм няколко пъти и все удрям на камък. Някой може ли в бгмапс да направи едно показно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.