Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Главен сътрудник и старши разузнавач към отдела за "Интернет Разузнаване" АнтоNeo, или накратко Mephistofel, успя да хакне и съответно препрограмира сайата на JDrozd, като приложи към сайта им полезна информация на свободен достъп.

Благодарим ти АнтоNeo, спести ни много усилия :curse: !

 

 

Инфото за сетъп на басчета: http://forum.muzikant.org/index.php?showto...mp;#entry563840

 

К. Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, ти как ме нахоботиииии!!! Внимавай, момченце, щото знаеш ли колко фотокомпромати съм събрал, а?! :)

 

Иначе, докато се подмотваш, аз ще се опитам да те спася от лапите и зъбите, на гладните за снимки хиени, като досадя с още някой фотос на това, което причини на беззащитното ми басче:

 

IMG_0476.jpg

 

IMG_0480.jpg

 

IMG_0488.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет имам питане за МАстер К!нут за електричка от месинг.добро или зло ?! :)

сериозен въпрос несериозно повдигнат !!!!

поздрави ...

Мр.Паркетолог!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Хей, АнтоNEO, мале, аз на теб съм ти се заканил :butcher: , за дето не ме просвети в дебрите на Фотографията тогава, когато все още имах коса :greenangel: ! Сега, следва логичният въпрос - Кога ще чуем (или видим ) "Феникс"-а в действие?

 

Wanted Аз лично съм "ЗА" месинг, а дали е за добро или зло- трудно мога да кажа. Харесва ми (не само визуално) и за това ползвам метални нътове, само дето ги правя от неръждавейка. Особеността при месинга е, че трябва да се покрие галванично, за да се предотврати патинирането и зеленясването на сплавта. Има възможност дори да се пръсне с безцветен лак за метал, който също върши работа като антикорозионен слой. :rulez: .

 

К. Димитров

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Хей, АнтоNEO, мале, аз на теб съм ти се заканил :butcher: , за дето не ме просвети в дебрите на Фотографията тогава, когато все още имах коса <_>

 

Т.2. - резонен въпрос ...

Т.1. - при следващата ни среща ти скривам ключовете от колата и няма да седим до 4:40 през нощта на количка и кафенце, да знаеш! То и аз съм един самозван фото-уона-би, ма ще обелим лаф, докато ми врътнеш ... един фретлес на ишлеме! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте и от мен! Искам тук да благодаря лично на Коцето за невероятните подобрения, които направи на любимия ми бас Carvin LB76. :girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

АнтоNEO, мале, пълен си с идеи и предложения. Ще взема да си харесам някое :yes: ...

 

Wanted: Да, определено има известен застой, но ... може и да е за добро. Ще видим как ще потръгнат нещата около някои нови идеи и най-вече да видим как ще се справя с... фотото :ok:

 

col_radin: И аз благодаря :thumbs_up:

 

BloodMetall: Наближава и твоят час ;)

 

К. Димитров

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5169677342787296721268338132Zx0tffraP17oTuBPD3wr.JPG

Made by the hands of KD

Видях тоя надпис наживо в събота в Нова Загора! Тия инструменти на K.D.Basses живеят свой собствен живот! Няма такива китари! Те са K.D.Basses, и както всеки лютиерски инструмент са произведение на изкуството. Като лютиерски инструменти не са за средностатистическия китар мен/уоман в България като цени. Отделно от това да ви съобщя че за неизвестно време в бъдещето няма да се приемат нови поръчки, поради много причини. Така че даже и да имате парите, може и да не ви обслужат...

 

1. Не се съмнявайте в перфекционизмана на изработката до последния детайл!

2. Не се съмнявайте в перфекционизмана на изработката до последния детайл!

3. Не се съмнявайте в перфекционизмана на изработката до последния детайл!

4. Не се съмнявайте в перфекционизмана на изработката до последния детайл!

5. Не се съмнявайте в перфекционизмана на изработката до последния детайл!

6. Не се съмнявайте в перфекционизмана на изработката до последния детайл!

7. Не се съмнявайте в перфекционизмана на изработката до последния детайл!

8. Не се съмнявайте в перфекционизмана на изработката до последния детайл!

9. Не се съмнявайте в перфекционизмана на изработката до последния детайл!

10. Не се съмнявайте в перфекционизмана на изработката до последния детайл!

 

Прегледайте горните 10 точки и ако не сте съгласни с мене, тогава хайде там на място да ходим да ви набивам чивиите и да ви вкарвам в правия път.

 

Crafted by God. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано нямаше нужда от 10 тте точки горе.То се вижда и с невъоръжено око.Човек като види само гърба на тази китара без да е видял окончателния и вид си личи професионалната и изработка.Наистина е изпипано всичко до най-малкия детайл.Радостно е че има такива майстори по нашите ширини и най-вече в нашата бедна държавица и искрено се надявам всеки добър музикант да притежава такъв инструмент за да ни радва с хубава музика.

 

Успехи !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Проекта се казва "Галица Империтрели"! Заданието е около страница и половина с обяснения в около 25 точки... В основата си проекта представлява метълска китара в един бридж хъмбъкер, само с един волиум потенциометър, страт тяло (не е суперстрат), Чарвел - Джаксон глава, гибсъновска мензура, хибридни струни 8-48 и хард тейл. Имам снимки от заготовките - изходния материал който съм пратил в Нова Загора.

 

Колкото и да са смешни частите сами по себе си и донорската китара от която ще се вземе тялото очаквайте да сте сащисани от крайния резултат... както винаги!

Като краен срок очаквам да е готова другата събота и неделя 28 -29!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.