Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Ама пикгарда не е ли за 3 сингъла ? о.О

Да, така е. Тялото е било конфигурация HSH, а пикгарда е SSS. Пасва идеално на отворите на тялото и както казва dandilov - "има място да се поберат"!

 

К. Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип не са ли всички стратове на Скуайър с HSH конфигурация?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Не са...повечето, които съм виждал са си изцяло със сингли....майсторе фен съм ти знаеш без изобщо да те лаская - пълниш ми душата :punk_guitar: Давай нататък с проектите, че да събирам идеи :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш :) !

 

П.П. ... :) аз също събирам идеи (идеи, които включват теб и таланта ти), да не кажа, че вече имам такива, но нека всичко с времето си :punk_guitar: .

 

К. Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Серго, баш ми е драго да видя, че си вече в мрежата ;) .

Бърста ще го затопля още малко, но преди това ще трябва да махна няколко излишни градуса от собственото си тяло, които ми създават много главоболие и неразположение. Мисля си, ако ти ги прибавя тия екстра 2-3 градуса към онези -15, няма ли да е по-добре там където си? Хем аз ще съм си добре, хем на теб ще ти е по-топло, а?

 

К. Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

другари,!!!!

Нека дружно да аплодираме темата, та вземе да мръдне,

Още,Още ,Още...

всеки ден минавам да видя дали нещо се е случило с последната китарка,

и пак от залата

искаме още ,

искаме още....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ще мръдне темата, няма начин. Има още работа по Старата и до достигане на крайният му вид, доста неща ще се променят. Има доста работа по надписи, лога, бърстове... Даже още не е ясно как ще лакирам главата на грифа...абе занимавка има и то доста. Скоро ще цъкна малко пикс, че определено ще има нужда и от вашето мнение.

 

К. Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте, определено измина доста време откак не съм добавял нови снимки в темата. Причини има бол, оправдания също, така че... да вървим напред :) .

Определено тоя Страт ме озори и то не кое да е, а лако-бояджийките моменти. Тоя бърст дето го мислихме (на предните снимки) не се оказа добра идея. Прозира на по-силна светлина и се виждат слепките от тялото и фурнира. Разбира се едрата шкурка реши проблема много бързо, но това не ми улесни работата впоследствие. Не искахме (аз и Сергей) бърста да е стандартно черно-червен, но май не можахме много да го избегнем. Все пак плътен цвят трябваше за да скрие лепилните шевове. След общо 4 експеримента и съответните сваляния на експерименталните бърстове се получи това:

 

s7300072.jpg

 

s7300073c.jpg

 

s7300074c.jpg

 

s7300071f.jpg

 

Сега остава само да се пръсне и главата на грифа, моля давайте съвети как би било най-добре да се нацапа?

 

s7300076.jpg

 

 

К. Димитров

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.