Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Още малко снимки, които показват китарата полирана, фретната и тестово сглобена.

 

pic0551.jpg

 

pic0557.jpg

 

pic0554.jpg

 

pic0553c.jpg

 

pic0559.jpg

 

pic0556.jpg

 

pic0558.jpg

 

 

К. Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвал ли съм ти, че ако станеш един авто-бояджия, ще избиеш рибата...не само в Янтра ами и в Нил заедно с крокодилите и хипопотамите. :punk_guitar:140.gif Чака те велико бъдеще my friend, ...като порастнеш. 48.gif

Като знам как изглеждаше тая китара и какви кривини имаше върху топа, направо ми се ревеше к'ъф те чака..., а ето сега ''червената шапчица'' изглежда изгладена и натъкмена така, както никога не е била,

дори като нова. ...и както вземем предвид, че вече съм пипал тази китара,

все още не мога да се насладя на прекрасната изработка. Ще взема да си я сложа като фон на работният плот, мамка му! 106.gif

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво! Страшна е станала!

 

Една вметка само - не знам какъв цвят ще е капачето за тръст рода, но черно много добре ще контрастира на главата на китарата.

 

Отлична работа, другарю! (Служа на Репубукла България!) :punk_guitar:

 

ПП: По боята, поне от квото видях, няма "портокали". (автобояджийте знаят какво е това). Направо е джам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър вкус имаш,Slide.Капака ще е черен +... Супер paint job , K.D. ! :headbang:

 

Ееех,че няма иконки с торти !!!! Нищо,ще ги заместим с оригиналните !!!

Редактирано от SergoX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвал ли съм ти, че ако станеш един авто-бояджия, ще избиеш рибата...не само в Янтра ами и в Нил заедно с крокодилите и хипопотамите. :)140.gif Чака те велико бъдеще my friend, ...като порастнеш. 48.gif

Като знам как изглеждаше тая китара и какви кривини имаше върху топа, направо ми се ревеше к'ъф те чака..., а ето сега ''червената шапчица'' изглежда изгладена и натъкмена така, както никога не е била,

дори като нова. ...и както вземем предвид, че вече съм пипал тази китара,

все още не мога да се насладя на прекрасната изработка. Ще взема да си я сложа като фон на работният плот, мамка му! 106.gif

 

Вичо, аз съм т*п и упорит. Незнам кое от двете надделява повече при избора на "бъдеще", ама с авто-тенекии няма да стане "риболова" :recourse: .

 

П.С. ... да ти имам емотикончетата само :headbang:

П.С2. Благодаря за позитивните отзиви относно КаШе-то (Красная Шапачка) :)

 

К. Димитров

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вичо, аз съм т*п и упорит. Незнам кое от двете надделява повече...

Лъчко, силно се надявам да е второто!

 

 

ПП Казват се Емотикрасьовци...ако не знаеш! 68.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Това са последните снимки от процеса на работа по китарката. Китарката е сглобена, запоена, тествана и отдавна в ръцете на собственика си, и всеки, който иска да види или чуе резултата, знае към кого да се обърне ;) .

 

pic0577.jpg

 

pic0578.jpg

 

pic0576.jpg

 

pic0581.jpg

 

pic0582n.jpg

 

pic0583s.jpg

 

pic0586.jpg

 

pic0584.jpg

 

pic0574.jpg

 

К. Димитров

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рашко, честито! Със здраве да си я подрънкваш и да ни радваш с много музика!

 

ПП Абе тоя килим на снимките ми е познат от някъде! 6.gif

ПП-2 Адаптерите разцепват! P-90+Сингъл

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на КД, за толкова малко време да се реставрира такава китара е голямо майсторство.

 

Абе, мaй има малко портокал на третата снимка? Межди адаптерите или се лъжа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Не беше много кратко времето. Отне около месец, че малко повече дори. Що се отнася до портокала - неизбърсан препарат. Преди да направя снимките, китарата беше цялата в отпечатъци от пръсти, които много добре се виждаха на снимките. Пръснахме малко от препарата и явно не сме го избърсали навсякъде. ;)

 

К. Димитров

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП Абе тоя килим на снимките ми е познат от някъде! 6.gif

Снимай я тая стая най накрая да се похвалиш, стига си ни карал да гледаме в бекграунда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.