Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Спете спокойно - снимки ще има. Сладкарката се оказа мъжка или поне имаше муста и брадаци. :greenball:

Сорка Райчо, вътрешната информация се оказа made in china, :cheers2: ...'ма поне прави хубави торталяци.

 

Ой Стойо, мълчи ба! Да ти са сгъни калвиатурта дет' тайни издаваш! Що на излагаш, ся цял форум да ни са смей на ризилити, нали уш туй щеши тайна да бъди?!

Ся за наказание няма да ти чистита ружденния ден утря. Щи ти гу чистита ф петък - да тий гадну :blink: .

.....

 

П.П. Китарата е завършена и утре ща са финалните снимки.

 

К. Димитров

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойчо, кату нимойш са здържаш, шати тура памперс ба!

 

....

Редактирано от BassTraffic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото съм дочувал за тази китара е изработена от г-н Дойчинов (пловдивски лютиер) и е била изработена за единия китарист на Ренегат мисля , че за Стойо . Не съм 100% сигурен , но май е така :cheers2:

 

О, не. Не е била моя. Наистина е правена от Иван Вълчинов. На нея си пишеше Valvon. Има я на клипа "Руска рулетка" в оригиналния си вид. Тя претърпя няколко метаморфози до този ремонт. Това е поне трети гриф. Сменени са и 2 флоидроуза. Явно новия собственик е махнал последния. В началото беше сносна. Свиреше прилично. Правена е най- вече да бъде интересна и нестандартна форма, за звука... никога не е ползвана без процесор така че... :greenball:

Редактирано от renegat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като китарата вече е готова и стана такава каквато аз я исках, ето и нейната изтория.

Китарата я купих от Петър от Пловдив, който свири в Ренегат и е много точен и свестен пич защото ме изчака докато събера парите,а можеше веднага да я продаде,за което съм му благодарен.Китарата беше перфектна като звук,визия,струните бяха много ниско до грифа изобщо инструмент за яка жица.Аз не съм музикант ,дрънкането ми е хоби,купувам китари и като им се накефя ги продавам,но тази мислех да си я оставя за мене.

След време реших,че такъв инструмент е грехота да събира прах и е по добре да отиде при някой дето ще го използва.Пуснах обява за продажба,но се отказах,защото видях как адаша преправи една китара и решинх да пробвам с тази,защото ми много ми харесва.Радвам се ,че и той се съгласи и ето новата китара е вече факт.

Грифа е оригинален японски, който взех от друга китара ,на която тялото също е от орех ,но е с формата на биси рич.

На тази пък главата на грифа е като на биси рич и нещата си дойдоха на място.Така че сега имам две китари.

Много интересно ,но грифа на тази така пасна на тялото с формата на биси рич,че все едно е правен за него.Дори и дупките за винтовете съвпаднаха.После ще кача снимки да я видите.Еми това е истината за китарката.Като я получа ще се опитам да кача семпли да я чуете като звук.

Поздрави на всички !!!

 

Eто снимка на китарата с форма на bc rich. Цялата е от орех.

http://i142.photobucket.com/albums/r94/baz.../Photo-0968.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ами, това беше. Работата по китарката отне повече отколкото предполагах, за което адаша да ме извини. Днес я изпратих и утре ще бъде денят на истината - дали ще я хареса или... но нека бъдем оптимисти :offtopic-001:

 

s7307213.jpg

 

s7307210.jpg

 

s7307217.jpg

 

s7307220.jpg

 

s7307218.jpg

 

s7307215.jpg

 

s7307211.jpg

 

К. Димитров

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо браво на Майстор Костадин Димитров!!! :offtopic-001::punk_guitar::hysterical:

И честито на Коцето - художника! Да му напомня, че тая китара трябва да се чуе и полее! :):):cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Г-н Димитров определено е свършил всичко посочено и много повече. Наистина красива китара но си има една приказка - от пръдня боя не става. Мястото под бриджа, което е без фурнир, изнервя много :offtopic-001: Сичко друго е на 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха много добра работа :offtopic-001:

И дори тоя "балатум" отгоре , който никак не ми харесваше е придобил приятен вид.

А отзаде, където е изцяло твое дело е безупречна според мен. :punk_guitar:

И не знам, от новия апарат ли ще е, или к'вото пипнеш ти се отдава, ама и фотографиите стават все по качествени :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.