Jump to content
Българският форум за музиканти

Етюд и пиеса за барабанче!


Recommended Posts

Колеги,помагайте.Много спешно ми трябва ноти на етюд за барабанче и някаква пиеса.Максимално лесни да са--за нова работа ми трябват..,а съм клавирист...Откъде мога да си набавя-някой да има снимани?...Благодаря ви!!

Редактирано от jordanil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Аз имам етюди, НО за пиеса не гарантирам, защото не помня дали пазя.

Има и лесни и трудни етюди

дай нещо лесно-най-лесното което имаш....Ако може....Благодаря ти...jordan_il@abv.bg.Имам един месец за подготовка-и се надявам да се справя.ПОздрави.Ако ги нямаш сканирани-би ли ми ги преснимал и пратил по пощата или еконт-ще си платя разноските

Редактирано от jordanil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Я кажи защо са ти притрябвали за работата че ми стана интересно :punk_guitar:

 

Знам че Х.Йоцов имаше някакви етюди и пиеси само че в нета май не са сканирани, а също може да пробваш и това http://dobripaliev.synthasite.com/

 

В първата школа има пиеси за барабанче със акомпанимент на пиано във втората има соло етюди зa м.барабан.

 

А ето как звучи пред последната пиеса от тази школа казва се "Импровизация"

 

 

Може да си ги купиш от сайта или ако отидиш до коя да е библиотека може да ги вземаш безплатно!

Редактирано от A-L-A-D-I-N
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
А ти май само врескаш,а????

Мисля,че ти беше предоставена не малко информация от колегите!

Неблагодарник :)

и да дам 25 евро ??????пък и ми трябва САМО ЗА СОЛО БАРАБАН,а не за барабан и пиано.

Редактирано от jordanil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и да дам 25 евро ??????пък и ми трябва САМО ЗА СОЛО БАРАБАН,а не за барабан и пиано.

 

РАЗБИРА СЕ че трябва да платиш 25 евро /особенно ако четеш поста ми между редовете/,струва ми се малко цинично да пишеш за 25 евро при положение че на твоя пиратски сайт със дебели едри букви е изписано как непремено всички трябва да ти платят няма значение дали с превод по банков път,пощенски запис или Epay и се изпращат по електронната поща или се качват на сайта ,защитени с парола и тн. важното е непременно да ти се плати!

 

А отстрани е изписан курса на долара и еврото сакъм да нестане някоя грешка и да обеднееш със някоя и стотинка по малко.

 

 

Интересно като си разпънал сергия за продажба на миди файлове защо очакваш че трябва всички в нета да ти подаряват разни неща безплатно?!!!

 

Чудно защо се прицели в нашия форум??? а не попита някой в твоя форум DATA.BG???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

без коментар....Кой е тоя вашия форум не разбрах?Кои сте вие?

п.п.Пък относно сайта-дай да видим твоя и тогава говори кой пиратски и кой не е !!!!Тцтцтц..

Редактирано от jordanil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.