Jump to content
Българският форум за музиканти

Ocean Way Drums


mengel

Recommended Posts

Добре изглеждат,но мисля че супериор2.0 имат подобен интерфейс и предлагат повече бленди.ако ги има за "домашно" ползване някъде ще ги тествам :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе специално Superior 2.0 си ги дръпнах и петте DVD-та, ама нещо не останах доволен. Аз ли нещо не можах да разбера как да сменям сетовете (имам предвид колко тома, колко каси, какви и колко чинели и прочее).

 

:D

 

Това ще го погледна. Щом mengel го поставя на дневен ред, значи има защо. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супериора и на мен ми се стори прекалено сложен за моя вкус със всичките му бусове,и затова се върнах на адитив дръмс.С лупове от ДКФХ и съответния мапинг.Обаче фаворит ми остава стивън слейт дръмс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз понеже доста се занимавах с ДФХ и се надявах Дръмър 2.0 да са дръпнали напред, но уви. Тези от Оушън Уей казват, че са направили така, че да има възможност да се направи по-финализиран звук с доста пресети и наистина звучат доста добре... Видях пакета да се продава в един магазин в Хамбург за скромните 780 евро. В същото вренме Дръмър 2.0 струваха 212 евро. Та оттам тръгна работата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олеле... жалко, че не идват и с комплектче Roland TD-20 V-Pro за тия 780Е.

Абе засега се озъртам за обнародвани версии на Steven Slate и Ocean Wave, ама явно са или много големи като библиотеки или са още много нови на пазара. :cheers2:

Иначе mengel, това което виждам от видео презентациите е много, много обещаващо! А пък и отколешната ми мечта да имам Roland TD-20 V-Pro... :rocker:

Само не успях да видя имат ли hold-функция за чинелите на съответен клавиш или не видях да хващат чинелите с ръка... предполагам датчика за това е отдолу на повърхностт на чинела малко навътре от периферията. :D

Лудо е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така е! Аз колкото и модели на Rolland да съм пробвал модулите им са далеч, далеч от звука на Ocean drums, дори Addictive drums. А тези Steven Slate ще трябва да ги чекна, че още не съм, сигурно са яки! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът определено не е в размера. Аз съм свалял два такива софта с по около 40ГБ семпли, така че... има, има! :)

Ще чакаме да видим!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Steven Slate има и Ле версия, която е сто и нещо долара.

Шипва до БГ. Скоро пиратска версия не очаквайте.

Има брутална защита с индивидуален код в семплите на всеки юзер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

то е много ясно ,че всеки иска да си продава нещата,ама при условие че за повечето от нас това си остава работа за удоволствие,не е човешко/според моите финанси/да даваш 800 евро за една играчка.Колко софта за по 300-400 евро сте пробвали ,и после сте изхвърлили от употреба,а?Сигурно не е са един или два...

Редактирано от sardaesox
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам това какво общо има. :)

Слейт има семпли в сайта. Гарантирам, че звука е същия и на самия продукт.

А и тези продукти се стремят към други потребители / студиа и т.н /

В другите по-развити страни има магазини с инсталирани на компютри повечето софтуерни продукти и може да се пробват преди да се купят.

А теориите в БГ ги знаем.

 

Успех!

:godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Колко софта за по 300-400 евро сте пробвали ,и после сте изхвърлили от употреба,а?

Точно всички, които съм пробвал... :godbless:

 

Без Лоджик и Гитар Про, от мен да мине... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се и съмнявам ,че на стивън са му добри нещата-мисълта ми беше че 99% потребителите не стигат до пазара.В този дух се възхищавам на хората,сътворили reaper,хем е професионално ,но дават и възможност на хората да поработят,а ако искат да излязат на пазара-има си договор за тая работа,в който се казва че не можем да го ползваме за комерсиални цели,и толкоз.....извън темата съм,няма да хълцам вече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.