Jump to content
Българският форум за музиканти

Alice In Chains се завърнаха!


bulby

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Alice In Chains записаха нов албум с вокалиста William DuVall ( Comes with the Fall), който се очаква да излезе официално на 29 септември тази година. Името на дългоочаквания диск ще е "Black Gives Way to Blue". На сайта на групата вече може да се види клипа и да се изтегли безплатно парчето A Looking in View. Това е първият нов материал, който сиатълците пускат след смъртта на Лейн Стейли на 19 април 2002 година.

 

Alice In Chains

 

Интересен факт: Почти по същото време - на 20 септември, се очаква и новия албум "Backspacer" на другите големи от гръндж рока - Pearl Jam!

 

Grunge is not dead!

Редактирано от Skumata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Слушах го вече (парчето).

Парчето много ми хареса, още от първия път.Звучи сякаш е извадено от DIRT.

За мене Alice In Chains винаги са били първенците на Сиатъл.Може би, щото слушам много дуум метъл, незнам.

Чакам албума да излезе.

 

Не виждам какво не ви се нрави новият певец.Едва ли на света има друг, който да пее толкова сходно с Лейни.

Според мен групата и феновете не бива да са толкова критични към него.Справя се супер човека.

Редактирано от Slacoth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не, аз не съм казал че не ми се нрави, просто е различен. Пее сходни неща с Лейни, но гласът му е много по-чист така да кажем. Но при всички положения са си свършили работата супер, особено на фона на 1,000-та групи, които се пресъбраха с отчайващи резултати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Alice In Chains записаха нов албум с вокалиста William DuVall ( Comes with the Fall), който се очаква да излезе официално на 29 септември тази година. Името на дългоочаквания диск ще е "Black Gives Way to Blue". На сайта на групата вече може да се види клипа и да се изтегли безплатно парчето A Looking in View. Това е първият нов материал, който сиатълците пускат след смъртта на Лейн Стейли на 19 април 2002 година.

 

Alice In Chains

 

Интересен факт: Почти по същото време - на 20 септември, се очаква и новия албум "Backspacer" на другите големи от гръндж рока - Pearl Jam!

 

Grunge is not dead!

 

 

Екстра, за рождения ми ден :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислих да не пиша... ама ще пиша.

 

Песничката е хубава, но не е алис. Знам че най - вероятно не и е и това целта, но просто няма смисъл да пише Alice In Chins отпред... Може би по - скоро трябва да пише Джери Кантрел... Влиянието му е прекалено силно тук.

 

Както и да е... Живи и здрави да са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Soundgarden и Alice in chains май са най-харесващите ми от Сиатълците.

 

Ма това ново парче, определено по - ми харесва от ( сага направих сравнение) някои стари разбичавки -

и ако така е, а си мисля, че ще е, значи новият албум ще е класа над старите.

 

Джери рулс ;)

Може би по - скоро трябва да пише Джери Кантрел... Влиянието му е прекалено силно тук.

човека явно е архитекта на бандата. Дали поради идейни или финансови причини - името е запазено.

Вярно стилът е доста променен, не ви ли се струва приближаване към звученето на Саунгардън по Алис ин чейнски,

примерно?

 

А понеже не съм пристрастен фен, новият вокал си го приемам без никакви проблеми или драми.

Екстра си е.

Редактирано от TONY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песничката е хубава, но не е алис.Може би по - скоро трябва да пише Джери Кантрел... Влиянието му е прекалено силно тук.

 

Не го сравнявай със старите неща.Според мен един успешен реюниън на тази група би изглеждал най-добре именно по начина по който се случи.Аз харесвам новата посока на групата, защото и те бяха почнали да прекаляват с кухарките, за сметка на електрическата китара.А новото парче има тежък звук и тежко звучене и това ми харесва.Трябва да погледна и за какво се пее в него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно завръщане :)

 

Само дето малко дългичко ми се стори това парче, но не е болка за умиране. Очевидно в Сиатъл масово са се пробудили, което може само да ми топли душицата :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.