Jump to content
Българският форум за музиканти

Звукова карта Firewire 800 за Mac


mr.t

Recommended Posts

Привет добри хора :) от известно време се ровя из нета и изчетох какво ли не....

Искам да си взема firewire звукова карта поддържаща firewire 800,тъй като ми е такъв порта и вече найстина мн се обърках от килата попита информация...

Моля,ако някой има опит и впечетления от продукт,отговарящ на това,което издирвам,да сподели или даде съвет.

Бюджетът ми не е много голям (300 -350 лв),имайки се предвид,че става дума за домашен сетъп.

Спрях се на едно Mackie-Onyx Satellite, но то пък си няма MIDI in и така и не намерих дилър в БГ,за да ударя едно ухо на машинката

Работя на следната комп-конфигурация:

 

I Mac 2.66 GHz Core 2 Duo

4GB DDR3 RAM....другото,мисля, няма значение :)

FireWire 800 port

 

Използвам CME UF5 v2 master keyboard

 

Благодаря предварително за отделеното ми време!

 

май ще да е APOGEE - ONE или DUET :girl_witch:

като ще е гарга, да е рошава... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горещо препоръчвам Edirol FA-66 или 101 моделите. Изцяло хардуерна, може да работи и без комп, на МакОС не иска драйвер! Бодещ и тръгва на 6! Невероятна машинка. Всичко си има, стига да не ти трябват повече от 2 микрофонни/инструментални, няколко линейни, МИДИ, оптичен и коаксиален входове... :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е файдата от него, ако нямаш амнайсе писти?

Пък и фена има ограничен бюджет, чак ми е чудно има ли FireWire-800 в тоя ценови диапазон...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря момчета!

EDIROL-FA 66 е найстина пушка,а и горе-долу го докарва откъм бюджет ;)

като събера пак парички обаче,едно APOGEE не ми мърда също...

...и нека музата бъде с Вас!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно съм втръснал на всички с моята препоръка - но погледни и TC Electronic Desktop Konnekt6 - с новите драйвери е направо убиец!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.