Jump to content
Българският форум за музиканти

Трамбовка


DYLGIQ

Recommended Posts

Йеее как сам я пропуснал таз убава, та убава тема :) Много сатриани има в нея, ще опитам и аз да подредя някакви мисли тука обезателно! Флиск, Зверо и Хартман освен да ви черпя по една каса виртуална бира друго не знам ( за автора -две) - голям кеф ми беше да ви слушам рулирате здраво..хартман особено издивява накрая :lol:

 

Наздраве пичове :godbless::cheers2::D:cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, благодарско, но чак пък да кърти - ако беше така щях да вляза в строителния бизнес :) В крайна сметка записвана е с много намален амп, със добър, но не невероятен микрофон, а аз бях се доста напушил като я изпуках. Да не говорим че е импро все пак.

 

За мен примерно мелодиите при дзверо и дабъл-хендите при Heartman са доста по-впечатляващи (сега като го чух пак, аз съм наблегнал на стандартните рок фатки и ритъма в солото или обратното). Та затова така говоря по този въпрос - aма да не си помислиш че съм някой много скромен тип, я съм най-големиОт китарист на света, само дето не знаете още :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско за коментарите и добрите отзиви.Ама наистина е много яко с уа-уа не знам какво не ти харесва flisk?!

Аз записвах с Overloud TH1 v1.1.3 много ми харесва страхотни звуци вади програмката.Моето crybaby се развали иначе и аз си мислех да го ползвам за джема :) Хайде очакваме и други включвания!Аз може по-късно да пробвам да извадя от пръстите си нещо по-добро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз записвах с Overloud TH1 v1.1.3 много ми харесва страхотни звуци вади програмката.

 

 

Не съм я пробвал, не я знаех тази програма...намерих си я и ще я разцъкам :thumbdown:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.