Jump to content
Българският форум за музиканти

Български монитори


bulby

Recommended Posts

Интересно ми е някой пробвал ли е аудио мониторите на завода от Благоевград от сериите "Tonax".

 

Цените са, както може да се очаква, доста ниски и едва ли качеството е особено добро, ама предполагам, че сигурно вършат доста добра работа за любители, които не могат да си позволят професионални монитори за 1500+ лева...

 

Това е сайтът:

http://www.vissokogovoriteli.plc.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сериозно, дайте инфо за тия минтифи B)

това че са Български нищо не значи. проблема е че имат малко социалистически вид :) и сякаш тези на снимките които са са леко позахабени хахахах ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така и предполагах. като прочетох името на темата сърцето ми за момент трепна, че ще се уредя с нещо по-така като цена.

но уви B) поредното разочарование със соц. вид.

най-добре да отида в центъра на Бъргас и да си сваля няколко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами грешката в случая не е моя, а на производителите - на сайтът им пише "Sound Screen Devices", което си го превеждам точно като монитори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....pichovete ot Shakart pravqt studiini monitori , lqtoto minah prez varna i gi vidqh , bqha hodili na izlojenito v Frankfurt i bqha poluchili mnogo laskavi otzivi.....Antoan Hadat sashto pravi , samo che negovite sa za golemi pomeshteniq ....

 

......ot 91` imam Tonax01......v studentski grad e izkaral suma ti kuponi ama da rabotish s tqh ne stavat........ :cheers:

 

 

......PS ....kam moderatora: butoncheto za kirilizaciqta ne raboteshe .... :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SharkArt е компанията и имат и магазин в София на Любен Каравелов точно като завиеш от Фритьоф Нансен 50-ина метра по-нататък. Сайт също имаха ама не му знам адреса, а и не пишеше нещо особено там доколкото си спомням.

 

бтв. "Sound Screen Device" e една интересна форма на английски език, използвана на сайта, която означава точно нищо...:greenball:

Накратко не знам откъде са го свили като превод или сами са си го превеждали ама звучи като "един аз отивам купя си морков"

Studio Monitors и по-точно Studio Speakers е коректното наименование на студийни говорители или монитори...

 

ЕДИТ: открих го :cheers:

http://www.audioshark.com/

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее точно линка им за студийни монитори не работи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ами в началната страница има директен линк към дъщерната компания, която прави студийни монитори :pray: Иначе доколкото знам другите, които продават са на Phonic...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря synchu :) , ето сайта на дъщерната компания:

http://www.everything-but-the-box.com/

доста нетрадиционен дизайн имат озвучителните им колони, ама важното е да си вършат работата за която са предназначени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.