Jump to content
Българският форум за музиканти

Арррр иууууу редииии


Recommended Posts

Такаааа начииииии ето ме и мен :greenangel:

1 Sweetheart_x блах

2 14-все още

3 мога де чета и да броя в рамките на 10

4 миииии китарата ми (кръстила съм я Джаспър ама не се смеите)

5 амииииии всичко с китара-тоест и балади и бързи песни и бг и така нататъка ама без чалга :P:lol:

6 нямам такъв

7 и такива нямам

8 мииии занимавам се с изобразително изкуство :yahoo::)

9 ооооо за мен.....абе не мога да се опиша...няям думи просто :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велсоте....ам защо така някак...

но пък от друга страна....аналогично един вид - quos deus vult perdere, prius dementat

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се думите да ти дойдат. На мен ми прииждат различни, но пък надали има 'що да пиша, другите може би също, та ще кажа само: Добре дошла! Но гледай как ще се разстели във времето... Ар ю реди? :cheers2:

 

@Angelina, този сайт е симпатичен откъм "галерийна" част, но кой е този Васил Тодоров? Прегледах някои от постовете и писанията му, но не останах много впечатлен, предвид някои "прескачания" в мисълта. Книгата си, иначе нелоша, представя леко в стил WS Teleshop едва ли не като знаменит носител на истината, както междувпрочем твърдят много сайтове и книги, докато си противоречат. Показва се малко, но за да получите останалата дажба, трябва да заплатите Х лева. А мъдростта уж била безценна и отвъд тленността... Аз своята я подарявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ти си задълбал. Не знам кой е тойзи человек и какво предлага.

Но постнах линка, та да е сигурно, че посланието на synchu (и присъщата му тревога) няма да отидат на вятъра...

 

Суийтхарт_екс, добре дошла и от мен... :cheers:

Гледай да си посъбереш мислите в главицата, моля те.

И недостигът на думи не се компенсира с повтаряне на една буква 10 пъти (съветвам те да вложиш малко старание в писането, докато още си на подходяща възраст).

 

Ъъъъъъъъъъъъ, таковааааааааааааааааааа:

Успехи с Джаспър, вземи му здравето!

:godbless::greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай да си посъбереш мислите в главицата, моля те.

И недостигът на думи не се компенсира с повтаряне на една буква 10 пъти (съветвам те да вложиш малко старание в писането, докато още си на подходяща възраст).

Аз си мислех, че като музикален форум тук са добре дошли всякакви нестандартни изразни средства. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошло, чедо. Тъкмо си на годините на синчето ми. :coolp:

Свири и чети и не се ядосвай на дамите и господата, които те критикуват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.