Jump to content
Българският форум за музиканти

Enjoy The Silence???


kvelikov

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Ето груб микс без вокали и подправки на обещания джангър по темата...:--)

Скоро ще попеем и погрухтим на воля... :greenball:

 

http://www.4shared.com/file/110128353/9d24...Depeche_up.html

Редактирано от kvelikov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kvelikov - съжалявам, ако по някакъв начин съм груба или нетактична, но от това, което си постнал, едвам познах на третото слушане, че има нещо общо с Enjoy The Silence...освен това не виждам да има включено каквото и да е от досега изсвирените неща по темата, което ми се струва, че малко противоречи на идеята за джем... :unsure:

 

Пак се извинявам, ако съм звучала агресивно, но някакси твоето творение не го виждам свързано с нищо в тази тема... Не ми се обиждай, просто държа да съм честна :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100% съм съгласен и затова "предупредих" - "край на тишината" ...:---) :unsure:

 

Пуснах го тук само за да се чуе и "другото" мнение по въпроса, а и за да провокирам някой фен да работи по темата в jam условия.

Можех да взема пиано-глас-китара и с малко подправки всеки да си чуе jam-а в тази шумна версия...тогава щях да съм по темата:---)

Разбира се, няма да го правя без да питам...:--)

 

Ако някой от jam-ърите случайно се вдъхнови, искрено ще се израдвам! Битрейтът е 173 (не питайте...)

Лично аз го виждам с мъжки и женски глас, с леки импровизации по кантото и глътка въздух в средата (в горния линк липсва).

 

Успех на всички, а на Aquarelle благодаря за вдъхновението! :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Великов, меко казано, съм изумена от степента на адекватност на поста ти, а и не ми е за първи път в твоя случай. Затова си позволявам по-подробен коментар тук, вместо на ЛС, например.

Пуснах го тук само за да се чуе и "другото" мнение по въпроса, а и за да провокирам някой фен да работи по темата в jam условия.

1. Това не е "друго мнение", ти си обявил НОВА ТЕМА за джем.

Темата не е Enjoy the Silence, а интерпретацията, дадена от Aquarelle!

 

Можех да взема пиано-глас-китара и с малко подправки всеки да си чуе jam-а в тази шумна версия...тогава щях да съм по темата:---)

Разбира се, няма да го правя без да питам...:--)

2. Абсолютно без да питаш, беше необходимо да вземеш поне ПИАНОТО от първия пост и да импровизираш върху темата, зададена от авторката - такъв е замисълът на този раздел.

 

Номерирала съм аргументите си, за да ти обясня точното естество на твоето объркване: ти не се ориентираш какво трябва и какво може!

По точка ПЪРВА: Трябваше да се попиташ: "Мога ли да обявя друга тема за джем в рамките на вече зададената?" И да си отговориш: "НЕ."

По точка ВТОРА: (Все още) можеш да използваш зададената от авторката тема (и не е необходимо да питаш).

Без да умаловажавам качествата на положения труд и на микса ти :cheers2: , бих те помолила да се обърнеш към модовете, които да го изнесат в отделна тема за джем. Озаглави си я както прецениш, но не дублирай съществуващото заглавие (примерно Depeche Up, Enjoy the Silence). Предполагам, че ще се намерят ентусиасти, които да джемнат.

 

Когато този организационен въпрос се реши, аз също ги моля да изтрият и моя пост, защото той ще е изпълнил функциите си (и им благодаря предварителн за ангажимента)!

Редактирано от Angelina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Уважаеми Модове, нека Силата бъде с вас и вземете мъдро решение.... ;)

Каквото и да е то, аз желая на всички мир и любов ... :thumbup:

Благодаря :wub:

 

P.S. ...и идете всички да гласувате утре!!!

За нас си е...:----)

Редактирано от kvelikov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не ми се искаше да виждам караници тук и за щастие до такива не се стигна благодарение на интелигентното отношение на хората, породили гореописаната такава (не изключвам себе си от това число).

 

kvelikov - твоето виждане върху парчето заслужава същото внимание, което и моето, и за да не се разводнява работата, наистина може би е разумно да бъде публикувано в отделна тема.

 

Angelina - благодаря ти, че си неуморна в името на правилата (не само в този раздел).

 

Иска ми се да помоля модераторите да отделят поста с аранжимента на kvelikov в отделна тема, за да може и "вълка да е цял и агнето сито" :)

пък после всеки да джеми където му е най- на сърце :D

 

Толкова от мен...допивам си виното и си лягам :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отцепихме последните няколко поста, надявам се да са доволни всички.

 

По този материал - аз не чувам нищо Депеш-подобно, сори...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз виждам някакви прилики, но защо трябва да е супер близо до оригинала? Това е интерпретация и то добра, по мое мнение... Даже доста, но сигурно няма да се включа... 'щото съм мързел, а и ще го омажа най - вероятно. :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа...

Отлюспиха ни от темата-майка и сега ще кретаме голи и боси по белия NET....:--)

В най-скоро време ще посглобя цялото парче и така ще може да се Jam-и на спокойствие (ако има желаещи, разбира се...)

Ако ли не, ще се самозадоволя и ще link-на резултата, излагайки се на присмех и сочене с пръст...:--)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и примерния материал за jam-ене....

Липсват вокал, сола, може би друг бас, още клавири...

Миксът е груб, но информативен...:--)

 

http://www.4shared.com/file/111276867/b5ed...Depeche_up.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.