Jump to content
Българският форум за музиканти

дин мик


peshoy2k

Recommended Posts

начи минах най-накрая на лампи. Въпроса ми е, какъв динамичен микрофон ще препоръчате. Имам кондензаторен и става добре, но изпробвах с динамичен от тия дето се продават на килограм и просто усещам колко яко щеше да бъде ако мика беше от истинските

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм озвучавал и СМ57 и 58 и откровенно казано ,който и да купиш няма да сгрешиш , аз лично предпочитам бета58 , ама са доста пари , така че 57 и не се замисляй , и раздухай какъв амп си купил , не се прави на хахобръм :P :wall:

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам и двата-3 СМ57-ци и един Сенхейсер Е906,който има три режима единия от които е като е609(не се произвежда вече).Правил съм много записи и с двата,но засега е906 ми харесва повече поне за това,което аз търся като звук.СМ57 е универсален,не можеш да сгрешиш с него и е добра отправна точка за звук.

 

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От динамичните имам няколко вида, между които Beta 58 и SM 57. Beta-та е доста по-тембрист от SM-a, но пък оня наистина е доста универсален, без много бас, а и не случайно SМ 57 е предпочитан избор за студийни записи, при ограничен бюджет за хубав кондезаторен микрофон. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От динамичните имам няколко вида, между които Beta 58 и SM 57. Beta-та е доста по-тембрист от SM-a, но пък оня наистина е доста универсален, без много бас, а и не случайно SМ 57 е предпочитан избор за студийни записи, при ограничен бюджет за хубав кондезаторен микрофон. :)

добре де, за комбинация с кондензаторен мислите ли че трябва да е бета-та

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От динамичните имам няколко вида, между които Beta 58 и SM 57. Beta-та е доста по-тембрист от SM-a, но пък оня наистина е доста универсален, без много бас, а и не случайно SМ 57 е предпочитан избор за студийни записи, при ограничен бюджет за хубав кондезаторен микрофон. :ph34r:

добре де, за комбинация с кондензаторен мислите ли че трябва да е бета-та

Бали му лелята :)

Абе вземи си един СМ57 и няма да сбъркаш. После си вземи и един е609 да си ги комбинираш и съвсем си в бизнеса.

И двата са добри - просто са различни :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.