Jump to content
Българският форум за музиканти

Концерт на Pastorius?


Bassko

Recommended Posts

На някой да му се намира концерт на този така велик басист или поне на някой друг ....Bailey.. ала бала.......

 

Miller имам.............

 

Ако не това поне ако някой попадне на нещо подобно да дава линк!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един лайф, но на компакт диск. Това ли търсиш или видео? Май трябва да имам и една видеокасета с уроци, там свири някви неща с група .

 

Ако искаш можем да се срещнем и да обменим едно-друго. Аз напр. на Стив Бейли нямам нища освен двете му тави с В. Уутън, а бих искал да си завъдя и нещо самостоятелно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам само концерт на Miller DVD.

Той всъщност е на един приятел......ама съм гледал и някакъв джаз фест и там свиреше той и още изпълнители........непонятни за мен. Обаче ми е много интерестно да видя Пасториус на живо! Може даже да си взема оригинално DVD ако намеря по музикалните магазини.........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Имам някакви, които свалих наскоро от www.sab.bz - соло и с weather report ама още не съм ги гледал.. провери на посоченото място - може все още някой да ги сийдва..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имама доста dvd-та-джако с пат метъни,маркъс милър с дейвид сънбърн,маркъс-live-ohne filter,виктър уутън с бела флек,марк кинг с левъл42-2концерта,антъни джаксън,касиопея,ниитън иист с форплей,абрахам лабориел и т.н.някъде около 250 dvd-та с яка музика.можем да обменим малко музика.това dvd на джако,например го нямам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам ей това "Pat Metheny, Joni Mitchell, Jaco Pastorius, Michael Brecker - Shadows And Light" и "Jaco Pastorius Big Band & Toots Thielemans - Aurex Jazz Festival (Japan) 1982 SVCD". И двата концерта са много добри, но първият кърти особено много! :beer: Как да ги обменим ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, но трябва да е на ЛС! Правилата изискват да ги изтрия ако ги публиувате тук!

Макар че в интерес на истината, ако има линкове и аз не отказвам едно ЛС...:greenangel: ...Джако е твърде голям за да се пропусне нещо негово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, заповядайте в sab.bz - там има достатъчно джаз вече и се заформи като едно място за джаз.. Има много видеос, а също и много в луслес аудио формати..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.