Jump to content
Българският форум за музиканти

Corvuscorax


Recommended Posts

Май малко късно се сещам(или ако трябва да бъда точен-ПОДСЕТИХА МЕ) да се представя...

 

Аз съм CorvusCorax , а някои ми викат Бобстър. На 18 години съм, ама не ми личат :godbless: ...Уча хореография-български фолклорни танци. Тази година завършвам. Свиря на пиано, синтезатор, малко на акордеон, китарка, дудук (без спекулации с тоя факт!!!), а в училище уча и тъпън... Пея. Слушам доста музика- прогресив, атмосферик, малко хеви, малко блек...По натам-кефя се на дарк уейв (ама само като съм в настроение), ембиънт, чил аутец... Радвам се и на симфоничен рок и метъл...Абе стилов помиар с две думи :bravo: По принцип съм малко дразнещо критикарче :headbang: , но като ме опознае човек съм много готин :godbless: Питайте препатилите :P Айде стига съм ви занимавал със себе си. Ако нещо не е ясно питайте :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Katsko, DeathZone, sa6tiat & Mephistofel, Благодарско отвсякъде за топлия прием (при някои особено топъл хахахаха). Много сте готинки! Кефите ме ;)

@DeathZone - Изгадняваш :blink:;)

@Katsko - По-добре късно отколкото рядко , нали ;)

@Mephistofel - Невероятен ник, супер е, а и аватара си го бива :metalist:

@sa6tiat - :hello: :hello: :hello:

 

 

 

@All - Хора, уникални сте!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ха добрютро!Прибра ли се, как беше, произшествия? :)

 

Добре дошъл, заварил и т.н. и...Кротко на завоя :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здасти бе човек. Каквървят записите? Мое да се обадиш някой път за по бира а? :ph34r::):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официално съобщавам (най вече за Пешо :) ) че пия бира ВСЯКА неделя в новия Адамс - минавам и през седмицата, но в неделя със сигурност съм там след 20:30ч., с изключение на случаите, в които се оказва че съм на урок. Минавайте всички, аз съм там :)

Снежанке, прибрах се съвсем без произшествия нямаше проблеми ни на завоя, ни в тъмните улички, ама все пак мерси за параноята дето ми я подари на тръгване :D:cheers:

Свирациус, записите вървят, вървят... сега събирам пари, ама кат стане парчето ше има много от това " :cheers: " и от това " :) " - обещавам! А за бирата - ми писал съм малко по-горе, то май по-явно и асно няма как да е :cheers:

 

Официално здрасти и на вас двамата!!! :cheers:

Редактирано от CorvusCorax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.