Jump to content
Българският форум за музиканти

Нашите Тупани


Recommended Posts

l_e67d83197ab4ebe3f92c7ef81e6d120b.jpg

Това е скромният ми сет,само дето е сниман със старото барабанче,новото е Людвиг 14х8,Мейпъл,с 12 болта за настойване и обратни гайки,да не отпуска:jazzband:.С един удар два заека,хем си показвам сета,хем се фукам за барабанчето :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 304
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ей тая снимка ми е ЛЮБИМА от много време... :jazzband: Сета е перфектен!Браво!И барабанчето също(предполагам)... :metalist: Нямаш ли снимки на тоя дзвер?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дзвер! Аз лично бих го поразместил малко заради левичарството си ама радва окото (за ухото мисля че е по default) :metalist::metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, най-накрая и аз се оборудвах с комплект :metalist:

Вярно, че не най-супер, мега уникалния и добър, и вярно, че едва ли може да се сравни с вашите, но като се има предвид, че това ми е първия сет, който или ще направи от мен барабанист или обикновен генератор на различночестотни шумове :D

 

Наистина съм много щастлив от факта, че най-накрая успях да реализирам една своя мечта, и още по щастлив, че има с кого да я споделя - с вас ;);)

 

top_50.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Като за първи комплект няма какво повече да искаш! ;) Почти всеки от тук е започнал със старо Амати, така че ти трябва да си много доволен! :metalist: Още веднъж честито и да тропаш редовно! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези барабани са си супер,като за начало!Много са готини дори.Кефят ме чинелите :metalist: По-нататък ще си вземеш нещо по-качествено и професионално-не се притеснявай ;) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!И аз почнах с такъв сет-като изключим чинелите-сега едно по едно ще разширяваш,я втора каса ,я трето томче и така,малко са хората дето имат големи сетове още от начало.Успех и приятно свирене!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викторе, :wub: за двуетажната наредба на чинелките и за фуса на жило,бтв. можеш ли да свириш огледално на лайф или го ползваш само вкъщи?А какъв ти е райда,изглежда на 22ка,но не съм по Сейбиан,за да разпозная модела :thx:,но определено хваща окото :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.