Jump to content
Българският форум за музиканти

Road To


peshoy2k

Recommended Posts

нещо от рода на Вангелис, Жан Мишел Жар. Приятно според мен :cheers:

 

линк: http://www.cmusicforum.com/pi/road%20to%20happyness.mp3

 

кажете как е миксчето плиййййз, правено е изцяло със синтезатори, няма семплери

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ти фен ... ама от тези дето са на първия ред :))))))) много ми харесва .... в твоите неща винаги има атмосфера ........ :godbless::godbless::godbless::godbless::godbless:

 

 

Мен лично и звука и музиката ми допадат много ... екстра е , но е кратко ... искаме ощееееее !!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси :godbless: еми то солото е просто и лекичко такова, имах и други варианти но не се връзват стилово :godbless:

 

пп Детзоун, аз па на тебе съм ти фен от първите редове, с фланелка Детзоун форевър

Редактирано от peshoy2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси :) еми то солото е просто и лекичко такова, имах и други варианти но не се връзват стилово :D

 

пп Детзоун, аз па на тебе съм ти фен от първите редове, с фланелка Детзоун форевър

:godbless::godbless::godbless::godbless::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе това парче нямаше ли го в Revolutions или в Rendezvous май беше?;)

 

Като оставим шегата на страна - бравос. В последните си няколко парчета правиш плавен завой от симфоничните оркестрации към изцяло синти звучене, при това с майсторлък. Много добре звучи, само още малко да го удължиш.. Кои синтита използваш, ако смея да попитам? Аз наскоро си програмирах на Pro-53 един топъл лийд, който звучи почти като тоя твоя тук и много му се кефя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички, мисля че мелодията трябва да се изтъни и намали малко, чудя се дали да му добавя баси малко на миксчето. Ползвам Корг легаци и уейвстейшън ;)

 

абе малко дърварски се получи, но като за първи опит мисля не е зле, ако си поиграя да вкарам и ефекти разни да се обаждат отляво и отдясно ще се позапълни спектъра. Онова предишното не беше със синтезатори, а със семплер VAPOR synth, но следващото може да е комбинация от семплери и синтове ;), може и по-добре да стане, мисля от доста време да си семплирам гласа ;) и да посвиря с него, веднъж пробвах и много ме изкефи, но не го направих като хората че ме мързеше ;):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.