Jump to content
Българският форум за музиканти

Мнение за китара?


inqubus

Recommended Posts

 

Как ви се струва? Някой свирил ли е на подобно нещо? Представяте ли си да излезе една банда на концерт по този начин ;):girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредната чекия, с извинение. Малко ли подобни синтчета има, та и това. Нека се забавляват хората.

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че чекия(с извинение) си е ама забавна,то да не си е помислял някой тука сериозно за тва? =Д

Редактирано от Tomcat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, кретенско нещо е тази играчка. Имам си една такава, но е леко в сервиз. Инструментите са пипнати и не звучат лошо, ако трябва да съм максимално искрен. Супер неудобно е да се свири на тях и като цяло са си реално, живо ръкоделие :) Ей така, за едната гавра са си ОК. Добре, че не това е основната функция на този телефон, че щях да се поболея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това дали може да се намери фор фрии. Има двама-трима из курса с айфони и като го гледам скоро може да сменя свиренето на ластик в лекции с бая по-хайтек инструмент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ми се да постигах толкова добър ефект с кухарката, микрофона и софтуер. :thx: Карат ме сега да им завиждам, изкушават ме да си купя китара, нищо, че не мога да свиря. ;)

 

Звучи много добре като за синтезиран звук, харесва ми. :thumbs_up: Много свежа идея, и добро за забавление, радва ме. Но ако погледнем малко по-сериозно на нещата, не ми харесва интерфейса имитиращ китара, според мен трябва където пипнеш, това да свири, и да няма неща като picking. Абе с други думи, харесват ми инструменти като Continuum Fingerboard.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Брей... то не звучи хич зле...направо по-добре от това което постигам с повечето Зуум-чета например и половината пресети на Амплитюб-а че и от повечето китарни VSTi със семплирани звуци :girl_witch:)

 

Дали го има VSTi??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.