Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся си китарка тва ще ми е парвата


denis.dobrev

Recommended Posts

тарся си ефтинка китара наи мн 30-40 лева няква стара някои ако има да я продаде ше ми сварше работа гледам да е по евтина защото сичките пари ще ги събирам сам пък ако можите ми даите линк кам някоя виртуална китара ама да не е няква с ноти а няква еи така да си свиря ама не с ноти а с мишката или клавиатурата щото не сам добре с нотите и не мога да свиря по ноти ама смятам да се науча!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За толкова пари освен някоя Кремона - не знам, просто сумата не е достатъчна...

 

Иначе неприятно е, че си си написал обявата доста неграмотно и затрудняваш хората да те разберат, но това е друга, доста дълга и неприятна тема... :)

Успехи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тарся си ефтинка китара наи мн 30-40 лева няква стара някои ако има да я продаде ше ми сварше работа гледам да е по евтина защото сичките пари ще ги събирам сам пък ако можите ми даите линк кам някоя виртуална китара ама да не е няква с ноти а няква еи така да си свиря ама не с ноти а с мишката или клавиатурата щото не сам добре с нотите и не мога да свиря по ноти ама смятам да се науча!!!

 

Това е едно много много дълго изречение на някакъв чужд език :)

 

Пробвай http://fretsonfire.sourceforge.net/

Редактирано от Valserp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За толкова пари освен някоя Кремона - не знам, просто сумата не е достатъчна...

 

Иначе неприятно е, че си си написал обявата доста неграмотно и затрудняваш хората да те разберат, но това е друга, доста дълга и неприятна тема... :)

Успехи!

 

точно тва си тарся нещо евтинко ако някои намери да даде линк и сори за тва отгоре :Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тарся си ефтинка китара наи мн 30-40 лева няква стара някои ако има да я продаде ше ми сварше работа гледам да е по евтина защото сичките пари ще ги събирам сам пък ако можите ми даите линк кам някоя виртуална китара ама да не е няква с ноти а няква еи така да си свиря ама не с ноти а с мишката или клавиатурата щото не сам добре с нотите и не мога да свиря по ноти ама смятам да се науча!!!

 

Това е едно много много дълго изречение на някакъв чужд език :)

 

Пробвай http://fretsonfire.sourceforge.net/

 

и даите име на програмата дето сте ми дали линк аз ще си я намеря щото не мога да разбера коя ор всичките да сваля

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал ли си за "й", ".", ",", "!", "?"...а понякога(сиреч винаги) изречние се започва с главна буква!

 

 

пиша както мога ако нямате кво да пишете по темата не си прайте труда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво точно не ти е ясно от посочената връзка?

http://downloads.sourceforge.net/fretsonfi...use_mirror=osdn

 

пиша както мога ако нямате кво да пишете по темата не си прайте труда

И си щастлив и доволен от себе си? Надявам се че не...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.