Jump to content
Българският форум за музиканти

Питч шифтър и темпо модулатор за Уинамп, който не задира?


the_gorer

Recommended Posts

Дали няма някой плъгин за Уинамп, с който да може да се пипат темпото и питча, но без гадни артефакти както с ПейсМейкър?

Форманти ли с еказва, какво е там - искам да звучи гладко.

Създаван ли е такъв плъгин за Уинамп?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

 

Oт целият си опит, почвам да си мисля, че зависи от уинамп до уинамп... Първо бях с Тейк ит изи, защото пейса забиваше. После сложих някакъв друг уинамп и се оправи, почнах да ползвам пейса, ма нещо цъкаше постоянно. Сега реших да си сложа най-най-новата версия, която намерих на уинамп 5.551 нещо си и сложих пейсмейкъра и вчера забавих една песен по погрешка и въобще не разбрах! Звучи сега супер добре, но крашва, ако темпото е различно от нулата и аз се опитам да сменя песента. Но качеството като че ли е по-добро. Разбира се всяко си има граници де. Рядко ползвам повече от 20 процента минус...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз цъкам с Take It Easy, пробвал съм и още няколко, но да ти кажа все еднакво гадни ми се струват. Във всеки случай стават за практис.

На Мак-а имам вградени тези опции в няколко плейъра, но пак същия чеп. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Мисля, че това Мелодайн ги може тези драстичните забавяния. И почти не си личи - поне от демо видеотата.

Ама къде ти такъв плъгин за Уйнамп...

Редактирано от the_gorer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не знам дали си го пробвал, но виж Chronotron:

http://www.chronotron.com/content.php?page=products

Директен линк

Поне според мен работи почти идеално, но не знам колко ти трябва да забавя и да "шифт"-ва...

Редактирано от dr3amer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че това Мелодайн ги може тези драстичните забавяния. И почти не си личи - поне от демо видеотата.

Ама къде ти такъв плъгин за Уйнамп...

 

http://www.winamp.com/plugins/details/146317

 

който разбира тука се спира :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.