Jump to content
Българският форум за музиканти

Да поосвежим/ите една кремонка пак за дар?


Recommended Posts

Много добре изглежда:)

Не знам,но този начинаещ,който ще има шанса да я получи тази китарка би трябвало наистина да я заслужава.Този инструмент наистина не е за някой който както каза wait_and_bleed да и разкаже играта.Просто всички вие хвърлихте толкова много труд да я направите че би било грехота да я потроши някой съвсем начинаещ.

 

Успехи!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

китарата е перфектна. никога не съм си представял че една кремонка може да изглежда секси :)

 

обаче имате огромен проблем - комуникация!

 

от 11 листа постове 6-7 са кой на кого какво казал и с какъв тон...

 

по едно време беше наистина разводнено аз завравих за какво сте се събрали :beer:

 

както и да е

 

внимавайте със следващите подобни проекти да не се получава същото може би трябва да има шаблон за подобни инициативи :rockon:

 

П С - Надявам се да я вземе някой който няма да я захвърли след 3-4 месеца. може би и за това трябва стратегия ...

все пак труда ви не трябва да отива на вятъра

Редактирано от peterko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

 

Съгласен съм на 100%! Проблемът идваше основно от мен, както и от "координаторът ми" :) в София. Не организирах нещата добре и страшно много бавих аз самия проекта, защото имах много много неща на главата през последната година. (адаптерите стояха при мен около два месеца, преди да ги пратя на РДГ, за което нямам никакви опревдания. Т.е. при родителите ми де.) А и се получи по-трудно отколкото си го представях, предвид факта, че не съм си в БГ. Все пак моля някой за услуга (примерно да вземе адаптерите от еди кой си и да ги даде на еди кой си) и човекът също си има задължения и става една дълга и широка. От друга страна, хората които реално имаха да свършат работа - РДГ и Смартпетер си запретнаха ръкавите и я свършиха, за което :beer: .

 

Важното обаче е крайният резултат според мен и че наистина идва към завършване. Всеки може да си вземе поука, а някой и ще се зарадва.

 

Нивото на свирене не е от значение, аз си взех поуки от другите 2 давания и съм решил как да го направя. Когато на мен ми я подариха, бях на седмото небе и изглеждаше в мойте очи велико :rockon:. Сега е по-хубава, да, но това не е толкова от значение. Не се подлъгвайте по професионалния й външен вид, това все още си е кремонка, все още е от чам и все още тонът зависи от свирача :) То и скуайърите го наподобяват Блеки на Клептън, ама... :D

 

 

П.с. за съжаление, няма как да се контролира дали човекът който ще я получи, ще свири дълго или не, но се надявам на доброто във хората :)

Редактирано от Fenix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се замисля сега и аз и колегите ми минахме през същото само че с направата на театър. Доста по голям проект, общо 50 и отгоре фирми помагаха с каквото могат: труд, материали, пари, връзки, позиции и прочие.

 

трябваше ни 1 година да го завършим а реалния ремонт на сградата + обурудване и отваряне с първия спектакъл ни отне 3,5 месеца :)

така, че организацията си е основна брънка в работата между много хора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте.

Реших да раздигна темата, че пак взе да прашасва :metalist:

 

Сглобихте ли китарата колеги?

Вече нямам търпение да видя крайния резултат.

 

Поздрави,

Христо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
  • 1 month later...

Сега ми дойде като идея, че може може да се лансира един нов модел български китарки - Kremona Reborn :punk_guitar:

 

Ако собственикът казанлъшката фабрика чете темата, нека се замисли над това предложение :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.