Jump to content
Българският форум за музиканти

Deep Purple-burn


Ulian_Borisov

Recommended Posts

  • Отговори 35
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

Що се отнася до началото на мейн рифа, мене ако ме питате е въпрос на вкус, звук и усещане...(нали затова му викаме кавър)

 

А що се отнася до шред-а, както каза колегата, никога не е късно, може да вкарам навсякъде, но мисля, че ще натежи на песента и щеше да заприлича на гавра ... :)

Редактирано от Ulian_Borisov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накара ме да го чуя за трети път.

Няма забележки за свиренето ти (на солото).

Отначало си го почваш като Ричи, после вкарваш по модернистични елементи (от шреда).

И на арпежите пак се връщаш към оригинала.

 

Моят съвет, ако прецениш, карай открай докрай като Ричи.

Той ги прави такива едни засукани, че са си цяло предизвикателство, нищо че са " ретро".

 

Без да сравнявам Ричи и Кърк ( и двамате ме кефят много ) , Коцкаря (заради мустаките) е по-труден за емулиране.

Не знам дали ще се съгласите с мен.

Редактирано от TONY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами шред стил Батио си има и то стабилен според мене... :)

 

Дано да се шегуваш...

 

 

ПП. Май само мене ме кефи мръсния кривоч на ритъм китарите и то много :)

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, не се шегувам, има доста бързи пасажи в средата на солото ... или явно са Ви бавни, де да знам, вече мисля, че не мога да свиря бързо .... :) :)

 

Сега нямам The Keys To The Ferrari! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега. Свириш си много добре. Обаче на мен Стелиан ми прати линк към изпълнение на Батио(който избягвам да гледам , слушам) и да ти кажа нищо общо няма. По скоро си по близо до оригинала отколкото до оня Фрийк.

Не знам що скачаш да ми отговаряш комплексарската- кавъра ви ми харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не, бате, не е комплексарската, просто мислех, че не си ни разбрал. С никакви лоши помисли не съм написал нищо и ти благодаря за оценката! Само обяснявах ... :)

 

Пък и не знаех, че ти е казал, че ще го правим така, то и аз не му се радвам много на Батио :) Затова и се отказах :)

Редактирано от Ulian_Borisov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос!!!Солото си е доста шредърско ,той Батио никой не го слуша така че няма смисъл.само дето има доста неточни тонове и един акорд ми накърти малко переди солото,нещо с органа се омазва.Иначе като цяло е много добро!Сега остана да дойде КАвърдейл да го изпее :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Половината соло е с хроматично звучене , неточни тонове няма, но добре :bravo:

 

А що се отнася до клавира и ритъм китарата, на края на всеки един преход ги правя на терца ... :)

Редактирано от Ulian_Borisov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.