Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-грозната китара


bulby

Recommended Posts

Изключително интелигентна китара. Моите са и красиви.

Обикновено влиза в синхрон с вибрациите на свирещия с нея.

 

 

pict6072.jpg

 

pict6079.jpg

 

pict6085.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Не, няма понеже не искам да обиждам никой, както аз би се засегнал ако някой каже че модели, които са ми любими са ужасно грозни. Пък и човешкото мнение е толкова субективно, преходно и актуално единствено към даденият момент, че самият аз не съм сигурен в себе си дали няма да дойде ден в който да мисля точно обратното за това кое ми харесва и да се чудя на нещата по които съм си падал като съм бил малко по-млад. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.zikinf.com/_gfx/matos/dyn/large/gretsch-5120.jpg

Китарата звучи страхотно (доколкото съм я пробвала 1 път :hysterical: ) ама за външен вид..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Също бих искал да кажа, че Telecaster е уникално дървена измишльотина погрешно сътворена от доказаните Fender." :hysterical: Моля ви се спрете го този не знаещ и не разбиращ малък калпазанин да ги ръси тея,че ме побърква.

Хем ,хич не разбираш ,а и мнения даваш ,като не разбираш си трай и питай,колко по лесно щеше да е и за нас и за теб

Пхахахаххаа!

1.Тъжно ли ти е че ти хулят китарата?

2.Не съм малък, още повече калпазанин, хаха!

3.Спряха ме...за известно време, научих си урока, обаче ти проворкираш.

4.Това, че не разбирам и не знам, въобще не променя факта, че ТЕЛЕcaster е уникалния боклук, грешно създадена щайга, неоформен дървен кюнец, НО(!) това в моите очи и не пречи на това да си го купувате и свирите на него и също така да си го харесвате.Темата е кратка, ясна и точна - грозни китари съдейки по външния им вид.Аз дадох мнението си, твоето е спам.

 

P.S. Освен това не ми пука дали е Standard или Standart, щом сте се сетили да ми правите мизерия (а.к.а. 'бъзици') с тоя номер, значи сте се сетили и точно за това което имам предвид - визирам точно е оня hiblibliblbibliblity или там какъвто и да е - мой човек, трябва ли да се заяждаш за една буква, която се подразбира и от контекста, и от българската и форма?Последното се отнася и за форумджията sunchy.Това, че не ви допада коя китара не харесвам, не означава да ме плюете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.