Jump to content
Българският форум за музиканти

Steve Gadd !


Recommended Posts

Стийв Гад ще свири с Ренди Кроуфърд в НДК на 25ти ! ДАААА !!!!!!!!!!!!! Това е един от най-щастливите дни в живота ми !!!!!!! Ще видя моя идол !!!!!!!!!!!! Не мога да си намеря място !!!!!!! :o:P;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да !!

Другата сряда - Бащата на съвременното свирене - Steve Gadd ще зарадва най-после месните му фенове !

Препоръчвам на всички барабанисти от този форум да са в залата на 25 !!!.... и както е писано:

- Който има уши ще чуе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И к*во ? Разправяйте ?!

Ами Стив си е Стив !!

Невероятен тайминг, грув, ДИНАМИКА !!! и стабилна нервна система естествено !

Нямаше и един изсвирен удар, който да е в повече или не на мястото си ! Абе както може само мистър Гад !!!

Истинско щестие за мен бе да се снимам с тази жива легенда (може би единстената жива легенда в момента, като мога да изключа само Били Кобъм) и да получа автограф !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да кажем....той Вини го е казал : Всичко започва със "Стив Гад-ското свирене"........ Размазах се ! Невороятно семпло,точно,ултра прецизно,страшно музикантско свирене ! Само суперлативи мога да напиша ! Докоснахме се до една от най-големите легенди в историята на модерната музика !

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие сте връзкари :thumbdown: Аз бях зачукан сигурно на 50 метра в дясно от сцената, под балкона и виждах някакви фигурки.Но както казват старите хора- "на харизан кон зъбите не се гледат",защото този концерт ми беше подарък,така че и на малкото съм доволен.Малко беше кофти,че като запляскат хората в такт и по-назад спирахме да чуваме музиката.Добре, че се осъзнаха по някое време и поне като започнеше пеенето спираха.Иначе от организаторска гледна точка,моето мнение е- ПЪЛЕН ПРОВАЛ,защото такива музиканти,свирещи в конкретния случай полу-акустична музика никога не би трябвало да излизат на такава голяма сцена и зала.Едно такова събитие би следвало да се раздели в няколко вечери,в по-малка зала ,така че всеки да може по-истински да се докосне до музиката и музикантите.Това е личното ми мнение.

А пък какви индивиди имаше в публиката,сякаш дошли за ......и аз не знам за какво-сирене не раздаваха без пари?!Чули,че идат некви си там....хамериканци и айде и ние с останалите.От един преден ред някакъв тъпак се провикна с шопски диалект към певицата /с ударение на първата сричка в думата/ "Кажи нещо,ма!".Но това си е за отделна тема "Българина vs. Джаза"

В заключение-искаше ми се да съм на сцената и да седна кротко на земята до Стийв.

Редактирано от vihro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.