Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос за Fender Squier


yohooo

Recommended Posts

Здравейте!

Имам известни затруднения при купуването на китара. Тя е за подарък на човек, който не може да свири на китара, но много иска да се научи.Той самият ми е казвал, че иска Fender Squier, така, че реших, че би било добър подарък. Проблемът е следният: търсих такива китари и засега попаднах само на Fender Squier Bullet strat, но той е чисто червен, подчертавам чисто. Няма я тая бялата част, която я има според мен на всички китари от този вид (поне никъде в нета не видях да липсва тая част) Цената е 250 и доколкото знам толкова струват по принцип. Моля ви, споделете мнение, защото ми остава малко време, а това си е голяма покупка. Благодаря ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

въпросът ти е доста некомпетентно зададен (не ми се обиждай за забележката), но заради благородната кауза ще се опитам да разгадая за какво иде реч.

Предполагам че под бяла част :greenball: имаш предвид Пикгард-а отпред на тялото на китарата.

electric-guitar-parts.jpg

Squier Bullet Strat се продават също и в магазините Технополис, ако ще купуваш поне вземи в класическата разцветка, като на тази снимка.Цената е около 250 камъка и обикновено имат в две-три разцветки.

Викни някой китарист с опит да препипа китарата, която ще купиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май Васко Павлов имаше такава. Скуайър Страт, де.

 

Моята е Squier Showmaster, няма pickguard. Явно не всички модели имат :greenball:

Редактирано от Vasil Pavlov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ами извинявам се много за некомпетентността си, но аз честно казано нищо не разбирам от китари, просто искам да подаря нещо хубаво :greenball: Точно тази част имах пред вид. Благодаря ви много! Музикалният магазин в моя град е временно затворен, така че ще бъде от Технополис, макар че там имаше само бяла и червена,но дано мога поне да направя поръчка за една с класичска разцветка. Стискайте палци да успея и отново много, много благодаря! Страхотни сте! (bow)

P.S. Slacoth, виждам, че си от моя град, да знаеш кога ще отвори музикалния?

Редактирано от yohooo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, в темата питаха за Squier Strat.Ае, да не спорим, кое е по-по-най.Защото ако става дума за страт, най-добрия страт е Фендер.

Съветвам те, да хванеш Slacoth(понеже ти е наблизо), и да изберете най-читавата налична китара от магазина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^В момента изборът се ограничава до две китари, защото само те са в наличност.

Но ако ходя тия дни до магазина ще ги погледна.Не ми е никъв проблем. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз в името на благородната кауза разчиствам темата и моля да спестите упреците към марката. Човекът иска помощ за намиране на бюджетна китара, а не спор отнесен към това, което ние мислим за тази "порода" китари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.