Jump to content
Българският форум за музиканти

разбойник


Recommended Posts

1) Казвам се Явор Разбойников, за nick-а няма да обяснявам, всичко е ясно!

 

2) В момента съм на 30

 

3)Образование: Софийски университет, българска филология

 

4)инструменти: бас китара. подрънквам и на китара и разни от ония с клавишите, но това не се брои.

 

5)Предпочитан музикален стил: Слушам рок и доста джаз, но свиря рок

 

6)Вашият вдъхновител: Сменят се горе-долу на 6 месеца :D . Много харесвам John Scofield, Gary Willis, Scott Henderson, Charlie Haden, Pino Paladino.

Pink Floyd и ранния Marillion (с Fish) също трябва да бъдат споменати, като основни причини да започна да се интересувам от музика.

 

7)Досегашни (не)реализирани проекти:

Първата ми група се казваше "Гръм"! Свирехме метъл, естествено, и съществувахме някъде до 1994 г.

 

Последния проект се казваше ЖЕГА, свирехме метъл, естествено :D и се разпаднахме преди няма и две седмици . . . . .

 

8)Странични интереси: музика - слушане, правене, смесване, производство на музикални инструменти и пр; спорт (напоследък май само на теория ;) )

 

9)В кратце(или с две думи за вас самите): След като работих известно време по специалността си като журналист, редактор, коректор и пр. от 2-3 години съм нагазил яко в музикалния бизнес. :guitar: В момента продавам HiFi в магазина на "Фактор" на "Раковски" (ако минавате наблизо кажете едно здрасти). Всичко останало е в графа "лично" и може да бъде разбрано само на чашка (напр. на сбирка на форума).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:dance: Pink Floyd и ранния Marillion (с Fish) също трябва да бъдат споменати, като основни причини да започна да се интересувам от музика.

:dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:dance: Ха добре заварил!!! :dance:

Ще се отбия,ако имам път накъм "Раковски"-какво ти е работното време?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 11 до към 7-8 вечерта, събота и неделя също, но не винаги. Заповядай, ако искаш вземи и джуджетата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я е значи аз сигурно съм те виждал, 'щото съм минавал няколко пъти през този магазин, ама откъде да знам, че ти си ти и обратно хехехе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То в този магазин не се ли казваше Infinity ? Там само Hi-Fi техника ли има или и китарни/бас усилватели, клавири, тн ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само HIFi, само Левски и др.

Китарните неща са в другия магазин. Infinity е една от марките, които предлагаме.

 

Сънчо, кажи здрасти следващия път, особено ако говориш със сравнително дълъг субект с черна коса и брада няква си. Обещавам вече да съм любезен с всички за да не обидя познат :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по повод за казването на здрасти може да се натряскаме някой ден в борисовата и да ти дойдем на гости, и то ня само за 1 здрасти :D :D :D

майтап :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

. . . И да си пуснем Pantera до дупка на най-яките колони в магазина,а? Ей, ще ми е най-великия последен работен ден в живота! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.