Jump to content
Българският форум за музиканти

Тежък метал


Recommended Posts

Чуйте какво пръкнах днес (опа, вчера). Едно бавно, осмомартенско, поздрав за колежките.

http://www.esnips.com/doc/25b93ebb-8b2a-41...aae8a78d71/slow

Жена ми май не е доволна, че цяла вечер "дрънках" пред компа, отивам да трупам точки в спалнята :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

харно е :wub:

 

и звукът си го докарал харен

 

пък ако беше и малко по бързо щеше да е просто перфектно ;) като слушам едва ли ще имаш големи проблеми да ги изсвириш по бързо, така определено звучи забавено на места, особено на тоя риф, който се пада последен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^човекът си изказва личното мнение. Не е написал "дай дай дай бързо, иначе не става". По-спокойно, моля :cheers2:

 

:rolleyes: Поредно мно'о яко, дълъг човек ;) Това с жената трябва да се изведе като аксиома, май ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^^^^Не се карайте, всеки има право на мнение, нали затова ги пускаме тука нещата си. Ценя мнението и на petrov007, и на LOE - (няма да е той, ако няма нещо въпреки :icon_shithappens: ), и на другите - радвам се, че ви харесва :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@DYLGIQ баш така си е темпото - евалата и аз така бих го узъцал.. Идеята е яка . Аз бих се опитал да постигна по "стерилен звук "както казва един колега от форума,ама то това си е наука и дали може човек сам да го постигне е трудно да се каже. Просто всички неща да се "виждат" ,и да са едно до друго, не едно зад друго... пък де да знам и аз - вчера имахме дълга и тегава репетиция и може да съм малко глух днеска.Може само така да ми се струва. :)

 

......

 

Между другото кофтито на вдтъхновението(независимо дали за записа или за измислянето на музиката) е това, че винаги идва в най-кофти момента спрямо жената... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"No woman no cry" :) (всеки да си слага запетайките според нуждата :) ).

 

Темпото за мене си е екстра. Таз' година за тежък метал, догодина за цветен :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бравос, много се изкефих, по хамерикански звучи и тва ли е с уейвс, все си мислех, че за нищо не стават, ама човеко кат може си може :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е Уейвс. Китарите са със Симуланалог и един фриуеър, който скоро открих и много харесах - Уамдрайв - http://www.auraplug.com/index.php?option=c...3&Itemid=18. Само това - няма импулси :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.