Jump to content
Българският форум за музиканти

Surfing With The Alien


ultramega

Recommended Posts

Това парче винаги ми е звучало супер енергично и забавно :godbless: Опитах да си направя сам що годе приемлив трак с ритъм китари, бас и барабани.

Солата съм ги вадил едно към "гьотере" :pray: Гледах, поне скалите да нацеля, че се сменят доста в това парче. А уменията ми с "ръчката", дето я бях забравил, че я имам и случайно я намерих, са плачебни . Има и фалш, но така е по-"емоушънъл" :rockon:

 

Приятно слушане :rockon:

Сърфирам с извънземното

 

 

Ако някой иска бекинг трака който си направих, да пише ще му го предоставя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и фалш
...но пък иначе е готино. Аз самият съм го свирил много, въпреки това, ако се запиша, надали и толкова мога... (пък и лес пол-а ми няма "ръчка", което ме орязва откъм възможности поне да наподобя дЕдо Сач).

Иначе ако някой иска, имам много готин бекинг трак, половината youtube май на него се упражнява...

Всъщност на Сатриани имам МНОГО бекинг тракове, имаше някакъв сайт, на който имаше поне 50-100 негови бекинг трака, но сайта го спряха. Аз обаче съм си ги свалил всичките :punk_guitar: Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси. Радвам се че кефи.

Исках да звучи още по- енергично и динамично, но не можах.

Много ме кефи как го свирят на живо Групата на Сатриани. Студииния запис не чак толкова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю, има една англоезична максима - дяволът е в детайлите ( казвам я на български).

Ти обаче в този случай не се задълбавай толкова в тях, ами погледни цялата картина.

Изсвирил си парчето с хъс, хванал си настроението, тонът ти е добър, фразата

и най важното и ценното, вложил си и себе си, без да бягаш далче от оригинала.

А все пак това е чичо Сач! Да издребняваш в детайлите няма голям смисъл.

 

За една година си направил невероятен прогрес.

Щом те кефи живото изпълнение, не е ли по-добре да намериш

басист и барабанист от Варна и да го резнете на живо в студио и ще си изсвириш

втората китара допълнително.

Или още по-добре, мини на друго парче на Сач, Вай или някой друг, с друго настроение и китарна техника, която да овладееш. (мисълта ми е да не дълбаеш дълго на едно място, а след година примерно може пак да се върнеш на това).

 

Дано тази година се видим на по бира :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано тази година се видим на по бира :cheers2:

Предполагам, по някое време през лятото, ще се озовеш в Каварна, където ще си ми наблизо :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Поклон. Не съм китарист, но все пак оценявам добрата свирка :) А Сатриани като кавър ниво вярно не е като Ваи, но може би е почти веднага след него :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.