Jump to content
Българският форум за музиканти

тениски


Recommended Posts

Идеята с щампите за Н. Баровски е добра. Според мен също добри идеи са "Освободете Бг Медици в Либия" или Гербът на Републиката. Но все пак сме музиканти и едно "Музикант" също не би било лошо . С ника, примерно или инструмента, или и двете...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 87
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Композицията е много разпиляна и няма достатъчно изразен център.Всичко е с еднакъв контраст и е в твърде странна гама.Обещавам ,че когато намеря време ще ви направя един добър проект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Човечето на Восток си е супер! Мене ми хареса момента с никовете на тениската - така няма да се губим по форумни срещи :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за никовете

Супер добра идея

Но надписа "forum.muzikant.org" да е голям и четлив, а никчето по-мъничко под него....или може направо на гърба.....като футболна фланелка :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята за фанелки е хубава, стига да можеш да ходиш по улиците с нея, без да ти е неудобно на моменти. За никовете.... представете си фанелка дето отзад да пише assoass примерно :metalist: Какво ще кажете за тази идея: чисто бяла фанелка - на ръкава едно банерче(тва дето кроу пусна в началото беше мн яко) и на фанелката в горниите краища " muzikant.org mosh pit uniform. Your experiences go here" и една стрелка сочи към празно място на фанелката. Може да звучи като някво сънувано от мъртвопиян, но пък мисля че е пенизчийско. Винаги съм искал да отида на концерт на примерно Soulfly с чисто бяла фанелка :blink: После да си я гледам и да си личи всичко що е ставало :green: :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки е с черна :) Няма ли да е интересно да отидеш на концерт на Slipknot с бяла фанелка на която да пише "Our Blood Goes here -> " или култовото "We're all going home in a bodybag. This end up..." :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти виждал ли си колко кофти стои бяла тениска полята с бира?! Тениската трябва да е или черна, или бирено - оранжева :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тва е целта - след концерт да си личи сичко що е ставало :godbless: Ти като отидеш на концерт да не отиваш да сваляш женско :godbless: То само бирата да беше. Кал от земята, кръв от носа, мърсотия от рамото на пияния до тебе... :) прибираш се и си спомняш за концерта и тва откаде е онова е добър спомен... :P е такива :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.