Jump to content
Българският форум за музиканти

тениски


Recommended Posts

  • Отговори 87
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ето какво спретнах аз :greenball: домързя ме накрая да му намеря по-добър шрифт и на първо време този ми харесва. може и да го сменя... ако забележите грешки или

имате някакви препоръки кажете. в началото мислех да стилизирам инструментите, но после реших да ги trace-на.

 

http://picvalley.net/show.php?2006/02/15/a...4cc4cc23ba9.jpg

http://img316.imageshack.us/img316/177/wip...ikantorg9lh.jpg

wip1muzikantorg9lh.jpg

Редактирано от vasko321
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не :bravo:

но за първата седмица на Април ще направя всичко възможно. Все пак незабравяйте че тези неща трябва да се финансират от някъде. Да се надяваме, че до тогава всичко ще е наред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак незабравяйте че тези неща трябва да се финансират от някъде. Да се надяваме, че до тогава всичко ще е наред.

Дайте тогава да дадем предварително колкото си трябва. Че да не стане така че някой (musicman :bravo: ) да даде парите, и после да се чуди какво да ги прави тези 995 останали тениски :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене логото на The Crow ми хареса най-много!Бих се изтупал с такава тениска!

 

Heavy Metal!

Редактирано от Red_Bull_Dog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами може да съберем парите на следващата среща на форума (Трети март) и на по-следващата вече да сме готови? ОК?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори, ама нещо ми убягна логото, което ще се слага ... кое от всички ... ? На мен това най-ми допада :

 

Untitled-2.gif

 

И дайте да видим ко ша праим с тез пари ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

И на мен горното лого ми харесва най-много.

Искам да вдигна темата нагоре, за да разбера какво става с идеята и има ли някой нещо против самостоятелно да си направя фанелка с горната картинка.

И дали някой го има векторизирано, за да може да се уголеми.

 

Предварително благодаря:)

 

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.