Jump to content
Българският форум за музиканти

2-ма любими барабанисти


Recommended Posts

ето една страхотно видео което открих , за тези които са го гледали , сори!!

http://drummerworld.com/Videos/johnnyrabbbennygrebmeinl.html

на къде върви света , на къде ние!!!!!

Редактирано от drumvarna
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не са само барабанисти, а барабанисти-музиканти :)

 

правят направо музика със барабаните!!!

 

Уникални са и са ми едни от любимците! :hysterical:)

 

Видеото е къртач!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на къде върви света , на къде ние!!!!!
Аз се обедих,че на запад много по-бързо можеш да се изградиш като музикант,отколкото в България.Особено в САЩ където има невероятно добри музиканти,пък да не горим каква литература се издава там и какви школи.За това ние още доста време ще ги гледаме така :thumbs_up: защото тия Американци имат ебати ценната инмформация.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това видео го имам на компа си, доста яко!

 

А на изказвания като "как ще ги стигнем", мога да отговоря с - като спрем да говорим "маллеее тея хАмериканците са си е*али майката, само те си знаят как го правят". Във времето на YouTube и достъпен за всички интернет, мисля, че мястото на подобни изказвания е в миналото!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на това мнение , че ние информацията я имаме , ама е трудно да се храниш с музика , особено с барабани и затова не можем да ги стигнем!

Ако всеки има време (желание и хъс)да се развива и ние можем да покажем нещо на света , ама без 10 4аса на ден свирене в продължение на няколко години няма как да стане!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами мисля, че мнозинството от барабанисти там също не се храни с музика. "Музикалният бизнес" е нещо, което изисква нещо повече от умения на даден инструмент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорим за големите барабанисти , като тези 2-мата , не за всички знайни и незнайни барабанисти по света :)!!!!

както и да е , пичовете свирят и това си е!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.