Jump to content
Българският форум за музиканти

Преработка на стара кремона!


Recommended Posts

  • Отговори 57
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

http://free.bol.bg/batkeksito//WIR.bmp

Кондензаторите 33нФ! :ph34r:

 

КАК ДА ОСВЕЖИМ КИТАРАТА СИ С ОСВЕЖИТЕЛ ЗА УСТА

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грифът само отпред ли го искаш черен (фингърборда)?

Ако е така, 1 лев за байц ще ти стигне, пък и сам ще си го оцветиш, без проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оо мерси :D мале човек не мога да повярвам колко готина стана китарката:D много ме кефи :D само че малко лак съм и сложил .. утре ще я пръсна с един флакон :D и грифа ще го ръ4на черен :D лудничка а да пиам преди да мажа с този баиц трябва ли да шкура и т.н. .. аз лака съм го махнал от грифа начи баицвам и лакирам :D така ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да зашкуриш, след това да байцваш.

Увери се, че няма останал никакъв лак по фингърборда и чак тогава байцвай с абаносов байц (чер).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

мойта китарка вече свири .. аз се позабавих но поне вече съм с усилвател и колона :no: ще я снимам тия дни и ще ви я покажа .. мерси за съветите ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве я кажете точно какво да правя с грифа , шото секи ме съветва различно и напрао незнам ... значи искам да стане по светъл .. нещо като изшкурената китара , дори потъмно да е няма значение .. само да не е както сега ;) ако кажете къде да кача снимки ще кача да видите за к'во става на въпрос .. ама не мога да схвана нещо как се катери в яхуу-то:)

64.jpg

КРЕМОНАТА МИ Е СУПЕР СЛЕД РЕМОНТА,КОЙТО И НАПРАВИХ НА ВРЕМЕТО,НО СЕГА МЕ ПОСЛУШАЙ КАЗВАМ ТИ ОТ ЛИЧЕН ОПИТ И АЭ ОСТАВИХ ГРИФА С ЕСТЕСТВЕНИЯ МУ ЦВЯТ-САМО ГО ЛАКИРАХ И ЗА ОТРИЦАТЕЛНО ВРЕМЕ СЕ ИЗДРАСКА 3-НИЯТ ЛАК И СЕГА Е С ТОЛКОВА МНОГО КИРИ СМРАД,И ШИТНИ,ЧЕ И ДОМЕСТОСА НЕ ПОМАГА,А И НА МЕН ВЕЧЕ НЕ МИ СЕ ЗАНИМАВА,МОЖЕ В БЪДЕЩЕ,АКО НЕ МЕ МЪРЗИ ДА ГО БАЙЦНА,НО ПРИ ТЕБ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО,КОЛКОТО ПО-ТЪМЕН,ПО-ДОБРЕ.

А ЩО СЕ ОТНАСЯ ДО БОЯТА ТОГАВА ГОЛЯМ ЗОР ВИДЯХ ИМАШЕ КИТ,НЯКАКВА ОСНОВА МЕЖДУ ГРУНД И БОЯ И НАЙ-НАКРАЯ БЕШЕ ОСНОВНИЯ ЦВЯТ-А ТОЙ КОЛКО СЛОЯ БЕШЕ НЕЗНАМ-И ВСИЧКОТО ТОВА Е ФАБРИЧНО ТАКОВА В КАЭАНЛЪК НЕ ЩАДЯТ МАТЕРИАЛИ,ВСИЧКОТО ТОВА ГО ИЗЧЕГЪРТАХ НАЙ-НАПРЕД СЪС СТЪКЛО,АКО НЯМАШ ШЧУПИ ПРОЗОРЕЦА НА СЪСЕДА,НО ТОВО Е ИСТИНАТА.МИСЛЕХ СИ ,ЧЕ ТОВА НЕЩО НИКОГА НЯМА ДА ИМА ХУБАВИЯТ СИ ВИД ПАК,НО СЕ ЛЪЖЕХ СЕГА НИ НАЙ-МАЛКО НЕ СЪЖАЛЯВАМ,А СЕ ГОРДЕЯ С ПОСТИГНАТОТО!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕЩО ВАЖНО ЗАБРАВИХ ДА ДОБАВЯ-АДАПТЕРИ,ПРЕВКЛЮЧВАТЕЛ ЗА ТЯХ , ВОЛЮМ ПОТЕНЦИОМЕТЪР И ИЗХОД ЗА ЖАК ВСИЧКИ ДРУГИ КОПЧЕТИЙЙ ГИ ПРЕМАХНАХ,А ДУПКИТЕ ОТ ТЯХ ЗАКРИХ С ДЪРВЕНИ ПИРОНЧЕТА/КЛИНЧЕТА/,КОИТО СА СЪС СЪЩИЯ ДИАМЕТЪР ,КАТО ДУПКАТА -ДЯЛКАШ СИ ГИ САМ И ПОСЛЕ ШКУРИШ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

китара е готова от доста време и си посвирвам, ама не мога да намеря с нещо да я снимам :) обаче оставих грифа нормален и сега тия седмици ще го направя черен :) интересува ме като го байцна после как да направя точките да се виждат мислех си да изрейа на един лист точицата и сус спрей .. длаи ще стане ? и после отгоре ще сложа лак :) мерси :0 иначе засега е станала супер .. само дето като лакирах тялото малко потече на едно място лака :) но ще изсмиля нещо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какъв лак го боядиса грифа? Аз моя го прусках с акрилен, и вече 4 години нищо му няма.

Изпръсках цял авто-спрей на него!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.