Jump to content
Българският форум за музиканти

Namm 2009


Recommended Posts

Ами, всичко ми хареса. :D Имаше интересни марки, за които не съм чувал. Новите барабанчета на Мапекс изглеждат доста яко. Иначе аз съм верен слуга на Сонор! :rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха-ха браво на теб :D а мен ме изкефиха педалите Sleishman и палките Ahead с каквито свиря от 2 години насам и сам много доволен!

 

Мапекс да... ама има още да догонват Ямаха :rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този педал изглежда доста тежък и следователно бавен, но знае ли човек! А другото интересно нещо е приспособлението за дупката на касата, което я прави по-силна. Това е доста добра идея и се чудя дали мога аз да си направя подобно нещо! :D Иначе онова барабанче Sonor Designer напрааоооо... :rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, всичко ми хареса. :) Имаше интересни марки, за които не съм чувал.
и струват невероятно много пари,имаше и доста барабанчета, които по каталог струват над 1500$,представи си цял сет колко струва и всичко на ръка се прави.Даже някои работи в Европа не можеш да ги намериш,американците мамата са си ебали
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за офф-топика но може ли някой да даде повече информация за добавката на касата, мисля че събкик се казваше :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи ти за каква добавка говориш,защото по-нагоре стана дума за съвсем друго нововъведение усилващо и до някъде променящо звука на акустичния инструмент,а не е СУБ-кика на Ямаха или СУБ-ууфъра на DW,които имат друга цел-да улавят по-ниски тонове от колкото микрофоните за каса,които са с по-малки мембрани.

Редактирано от vihro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В това списание има информация за Yamaha SubKick-a.

Pro Technica брой Декември '09 стр.17

 

P.S. Все пак списанието се издава от вносителя - 1 на ум :).

Редактирано от aviper
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.