Jump to content
Българският форум за музиканти

Струни Elixir


Black Bird

Recommended Posts

SomeoneElse, kolio_k, в заблуда сме, пичове.

Еликсир са ебати кофти струните.

Не стават за музика, чи как, те са измислени за бесене и за пране.

 

Заеби факта, че са четири пъти по-скъпи от нормалните струни, ама то е така, елита трябва да свирим със скъпи играчки и консумативи.

 

Та, сега сериозно, самото твърдение, че Еликсир=Шит е просто банално.

Това са най-добрите струни, на които много хора свирят, надявам се, ще продължат да свирят. Нещото обаче, което ме притеснява адски е, че някой може да повярва на пича и да си купи някой прекрасен комплект, от българските, за 3 лв.

 

Самозаблуждаването и онанирането са две паралелни неща, най-вече в екзистенциалното съществуване на един човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По Office 1 Superstore и подобни магазини се намират едни кърпички, за монитор и др. периферия ги дават, които не пускат влакна - с тях почистването става горе-долу добре. Стига да внимаваш покрай тънките струни де ;)

 

с такива кърпички забравих им марката (суха и мокра в бяло и синьо пакетче, слепени една за друга)

си почистих идеално грифа от мръсотиите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eм на въпроса поставен в началото беше отговорено де . Сега пак ли за и против бира или вино или и ракия?

На мен пък ми харесват Thomastik-Infeldt, аре па ся да видим, хлъц и наздраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ибреееееееее :greenangel:

Аз пък свиря на Джембе от 4-5 дена. Много яко, даже няма струни :greenball:

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.