Jump to content
Българският форум за музиканти

Epiphone Gothic Explorer


edgecrusher

Recommended Posts

Ето тук една по голяма снимка която намерих. Определено много готина китара!

Точно това е!

Мерси за включването! :P

Когато имам време може и едно видео да направя с демо на китарата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 32
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Честито!!! B)

аз лично не си падам по такъв тип китари(всмисъл такава форма),но определено си я бива китарата!!!.....

важното е ти да й се кефиш :guitar:

айде със здраве да си я ползваш!! B)

Редактирано от Jolene
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много на всички за пожеланията!Аз също адски се кефя, защото в купуването и имаше и леко психологически момомент и затова и тя е толкова важна за мен.Днес имаме репетиция с бандата и ще я пробвам с ампа най-накрая.А в най-скоро време трябва да запиша и нещо удома...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много на всички за пожеланията!Аз също адски се кефя, защото в купуването и имаше и леко психологически момомент и затова и тя е толкова важна за мен.Днес имаме репетиция с бандата и ще я пробвам с ампа най-накрая.А в най-скоро време трябва да запиша и нещо удома...

Охо! Вече и банда си имаме (може да си казал някъде, ама аз сега научавам). А честито и за двете :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бандата е от повече от 6 месеца, но досега нищо интересно не се е случвало че да говоря за това.Мисля съм пускал едно парче в Авторска музика...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в чест приключването на един период от живота ми реших да се почерпя с....ей това

 

gothic.jpg

 

Още не съм я сет-ъпнал зада я пробвам, но малко по-късно ще пиша за първите впечатления.

Eeeeeeee ne. Tva e napravo dzver. I az iskaaaaaaaaaaaaaaam.

Sus zdrave da si svirka6 na nego.

(sorry za latinicata imam problemi s tupiq komp)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Picture(2).jpg

 

Най-после да се включа и аз след пробите на репетиция...Китарата направо кърти, отказах се от смяната на адапторите! Оригиналните Epiphone Humbuckers понасят силния дисторшън изключително добре и звука почти не се различава от EMG-тата.

Освен това намирам формата за изключително удобна при свирене, особенно и като се има предвид че аз и грача и липсата на горния рог забит в диафрагмата ми много улеснява процеса. :happy:

 

п.п.Извинявам се за качеството на снимката , но е правена с телефон в тъмна стая :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, страхотен дзвер си вкарал!

Да казвам, че китарата е жестока просто няма смисъл - това е повече от ясно.

Искам само да спомена, че тези модели на Epiphone са 1:1 с Gibson-ите и си постъпил мъдро като си взел такава. Получил си същото качество и си спестил няколкостотин quids за лепенка на хедстока.

Със здраве да я ползваш!

Отива ти, приличаш на Hetfield :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.