Jump to content
Българският форум за музиканти

Джолийн


Kelly

Recommended Posts

the White Stripes - Jolene

аа обожавам я тая песен!!а иначе е кавър де...оригинала е на strawberry switchblade - 1 женска групичка от 80те ади добре дошла и от мен :hello: ....а иначе за груите....пънк добре ама ми е малко странно как може да сложиш точно тея групи под общ знаменател :)

 

 

бтв Mecho оле за първи път срещам друг чувек който да е чувал за Пекинска Патка ;) уау :)

Редактирано от cfqtka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

the White Stripes - Jolene

аа обожавам я тая песен!!а иначе е кавър де...оригинала е на strawberry switchblade - 1 женска групичка от 80те ади добре дошла и от мен :hello: ....а иначе за груите....пънк добре ама ми е малко странно как може да сложиш точно тея групи под общ знаменател :)

хехе,то аз на тебе трябва да ти казвам добре дошла,че си от новите,ама мерси иначе ;)

 

оригиналът на Jolene доколкото знам е на Doly Parton,ама не съм го слушала, само кавъра

Иначе за групите-от мен може да се очаква всичко ;)

макар ,че нещо напоследък не слушам много пънк....

повечко рок,метъл и....хип-хоп ........аз на хип-хоп винаги съм се кефела :);)

но винаги ще си уважавам дедо пънко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо напоследък не слушам много пънк....

повечко рок,метъл и....хип-хоп ........аз на хип-хоп винаги съм се кефела  :)  ;)

но винаги ще си уважавам дедо пънко  :)

Ееееебати комбинацията!това не 3 в 1 ми 10 в 1;)

Но все пак.......жени....... :think: .....;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Е, колежке, ето ме. : )

 

Междудругото, ако искате още снимки - към мен се обръщайте. Най-новите и забавни снимчици от студийните ни експерименти са у мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Междудругото, ако искате още снимки - към мен се обръщайте. Най-новите и забавни снимчици от студийните ни експерименти са у мен.

хехе,само посмей........ :killyou: :)

а аз дори още не съм ги видяла снимките <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това тук не е раздел "Говорилня", между другото. :headbang: Offtopic-ът е премахнат. Моля, не пишете странични приказки, колкото и да е модерно да се пише тук. Защото е модерно и да се затварят теми. Дано стане модерно и да се четат/спазват правилата. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.